پارس ناز پورتال

تبلیغات

ستاره تنیس ویمبلدون هنگام مسابقه خودش را خیس کرد

ستاره تنیس ویمبلدون هنگام مسابقه خودش را خیس کرد

ستاره تنیس ویمبلدون هنگام مسابقه خودش را خیس کرد ، ستاره تنیس ویمبلدون هنگام مسابقه از شدت گرمی هوا خودش را خیس کرد. بر اساس قوانین و دستورالعملهای بازیهای تنیس ویمبلدون کلیه ورزشکاران تنیس مجبور به پوشیدن لباس یکدست سفیدرنگ می باشند.انها بر اساس این قانون حق پوشیدن هیچ گونه لباسی غیر از رنگ سفید را ندارند.

به گزارش پارس ناز  ستاره تنیس زنان هنگامی که در حال انجام مسابقه بود از شدت عرق لاس زیر خود را خیس نمود.این تصویر انتقادات زیادی را متوجه مسولین این تورنمنت ورزش نموده است.

 

سال گذشته برخی از ورزشکاران به پوشیدن لباس زرد کم رنگ و رنگ کرم رو اورده بودند که باعث شد برخی از انها حتی به دادگاه کشانده شوند.در دستورالعمل پوشش بازیکنان در تورنمنت ویمبلدون 2014 دقیقا قید شده است بازیکنان حتما باید لباس یکدست سفید پوشیده و رنگی غیر از ان مورد تایید نیست.

 

هفته گذشته هنگامی که تنیسور امریکایی خانم ونوس ویلیامز 34 ساله در حین مسابقه لباس سفید پوشیده بود تعریق بیش از حد بدن او موجب شد یکباره مسولین برگزاری مسابقات شک نمایند او لباس رنگی به تن نموده است.

 

آقای پت کش 49 ساله ستاره اسبق تنیس مردان می گوید بانوان ورزشکار مجبورند به خاطر شرایط سخت پوشش بازیها چندین بار لباس خود را عوض نمایند و این موضوع را تا حدی مسخره امیز نموده است.

 

از دیگر قوانین برگزاری این مسابقات این است که دور گردن بازیکنان و همچنین استین انها نباید بیش از یک سانتی متر رنگ دیگری داشته باشد.اندرو جارت داور مسابقات می گوید لباس زیر بزیکنان در همه مدت زمان مسابقه باید سفیدرنگ باشد.

ستاره تنیس ویمبلدون هنگام مسابقه خودش را خیس کرد

 

منبع: دیلی خبر

 

 

 

قانون عجیب رابطه جنسی بین دختران روس و مردان خارجی +عکس
قانون عجیب رابطه جنسی بین دختران روس و مردان خارجی +عکس
مشاهده بیشتر