پارس ناز پورتال

قاصدک 24

عکس های جنجالی قلعه نوعی در کنار خوانندۀ غیر مجاز!

عکس های جنجالی قلعه نوعی در کنار خوانندۀ غیر مجاز!

عکس های جنجالی قلعه نوعی در کنار خوانندۀ غیر مجاز,انتشار عکسی از امیر قلعه نوعی که  از ارادتمندان به حضرت اباعبدالله الحسین ع است، در کنار خوننده ای با بادیگارد آنچنانی… که حاکی از مجاز بودن آثار و البته مردمی بودنش است! موجب تعجب اهالی ورزش شد.

 

امیر و هوتن قلعه نویی در کنار آرمین 2afm خواننده زیر زمینی .. چهره‌ای که حالا دیگر می‌خواهد از زیرزمین بیرون بیاید و به صورت رسمی و با مجوز کارهایش را منتشر کند... او میگوید فامیلی زارعی را دوست نداشتم؛ هنری نبود!.

عکس های جنجالی قلعه نوعی در کنار خوانندۀ غیر مجاز!آرمین زارعی ملقب به 2afm / متولد اردیبهشت ۱۳۶۵ / تحصیلات : فعلآ دیپلم / ساکن شهرک امید (تهران پارس) / لقب 2afm را برای این انتخاب کرده که قبلآ عضو گروهی با همین عنوان بوده که اعضای آنرا :

 

آرمین (A) ، علی (A) ، فرهاد (F) و مهراد (M) تشکیل می دادند و مخفف همین چهار اسم است.  او میگویذ: همین که همه می‌خواهند معنی‌اش را بدانند باعث می‌شود که در ذهن آدم‌ها بماند.

 

آرمین با بادیگارد عجیب و غریبش! که حاکی از مجاز بودن آثار و مردمی بودنش است!

عکس های جنجالی قلعه نوعی در کنار خوانندۀ غیر مجاز!آرمین زارعی (آرمین توای‌اف‌ام)، خواننده زیرزمینی که به دنبال اخذ مجوز از وزارت ارشاد است، با بادیگاردی که وضعیت ظاهری این محافظ بیشتر از هر چیز باعث تعجب همگان میشود!.

 

او همچنان خبر میدهد: خیال‌تان ر‌احت باشد. می‌خواهم مجوز بگیرم. شاید باور نکنید چند ‌وقت پیش برندی خواست از عکس من استفاده کند تا در تهران 40 تا بیلبورد تبلیغاتی بزنند. به آنها اجازه این کار را ندادند.

 

شما ببینید عکس من اجازه منتشر‌ شدن ندارد‌، اجازه درس خواندن نداشتم. دیگر از این روش کار خسته شده‌ام. دلم می‌خواهد کنسرت بگذارم و هوادارانم را ببینم و برایشان بخوانم.

 


اگر لازم باشد، نامه هم می‌نویسم و عذرخواهی می‌کنم. خطاب به مردم نامه می‌نویسم و از آنها معذرت می‌خواهم.                               
             

عکس های جنجالی قلعه نوعی در کنار خوانندۀ غیر مجاز!ادامه میدهد: با بعضی از دوستان با تجربه‌تر هم صحبت کردم و آنها هم تایید کردند که شرایط گرفتن مجوز را دارم. صحبت‌هایی هم که در این باره در دفتر موسیقی انجام شده مثبت بوده.

 

فقط تنها چیزی که به ما گفتند این بود که کمی تغییر و تحول در گفتارها و تکست کارهای‌مان به وجود بیاوریم که عامه مردم بتوانند از آثارمان استفاده کنند چون مهم‌ترین پارامتری که مد نظر ارشاد است.

عکس های جنجالی قلعه نوعی در کنار خوانندۀ غیر مجاز!او میگوید:  هر چند امیرحسین فشنگچی و چند فوتبالیست دیگر از دوستانم هستند، اما اهل فوتبال نیستم‌. من نه پرسپولیسی هستم و نه استقلالی‌. فوتبال را هم در حد بازی‌های استقلال – پرسپولیس یا رئال – بارسا می‌بینم و خودم طرفدار بارسا هستم.

عکس های جنجالی قلعه نوعی در کنار خوانندۀ غیر مجاز!