پارس ناز پورتال

وحشت انگلیس از بمب ویروسی گروه داعش!

وحشت انگلیس از بمب ویروسی گروه داعش!

وحشت انگلیس از بمب ویروسی گروه داعش,وحشت مقامات امنیتی بریتانیا از بمب ویروسی داعش خبر داد. منابع اگاه امنیتی MI5 می افزاید جنگجویان داعش حاضرند برای رسیدن به ارمانهای خود خود را مبتلا به ابولا نموده و با مرگ تدریجی به حملات انتحاری در بریتانیا و امریکا بپردازند.

 

برخی از نیروهای امنیتی بریتانیا معتقدند داعش دست به هر اقدامی می زند تا به عملیات تروریستی در خاک انگلستان بپردازد.جاسوسان می گویند احتمال دارد نیروهای داعش خود را به ویروس کشنده ابولا الوده نمایند و تا قبل از بروز نشانه های بیماری خود را وارد خاک انگلستان نموده و سپس بمب ویروسی خود را منتشر نمایند.

وحشت انگلیس از بمب ویروسی گروه داعش!یک منبع اگاه در این زمینه می گوید ما باید خود را اماده هر گونه حمله ای بنماییم.تروریستها ممکن است برای رسیدن به اهداف خود متوسل به هر عملی شوند.

 

این منبع ادامه می دهد هنگامی که شما در برابر کشی قرار دارید که حاضر است هزاران فرد را بکشد ممکن است دست به هر کاری بزنند تا به اهداف شوم خود برسند.کافی است برخی از تروریستها به نام جهاد خود را گرفتار مرگ تدریجی نمایند و با این ترفند وارد خاک انگلستان شوند.

 

این منبع می افزاید کافیست 10 نفر داوطلب پیدا شود و خود را مبتلا به ویروس ابولا نمایند و به کشور بریتانیا و یا امریکا وارد شوند.حتی اگر از این تعداد یک نفر موفق به ورود شود فاجعه رخ خواهد داد

وحشت انگلیس از بمب ویروسی گروه داعش!
50 درصد افرادی که مبتلا به ویروس ابولا می شوند می میرند.

پروفسور الشیمکوس کاپیتان نیروی دریایی در امور امنیت ملی امریکا می گوید استفاده از ویروس ابولا به عنوان سلاح تروریستی دور از انتظار نیست.وی می افزاید هنگامی که به متن اعمال تروریستی وارد می شویم استفاده ابزاری از افراد برای حمل ویروس کشنده دور از انتظارات نیست

 

پروفسور انتونی گلیز مدیر مطالعات امنیتی در دانشگاه بوکینگهام می گوید انجام چنین استراتژی از سوی داعش باید مورد توجه قرار گیرد.وی می افزاید جنگجویان داعش برای رسیدن به ارمانهای خود از اقدامات بالقوه انتحاری خود استفاده می نمایند و همواره انرا مورد توجه خود قرار می دهند.

 

سازمان ام ای 5 نیز رئیس جمهور را از اقدامات تروریستی مهم در اینده نزدیک اگاه نموده است.

 

گروههای تروریستی همچنین سعی نموده اند از طریق سم کشنده رایسین به برخی از اهداف خود برسند.مقدار اندکی از این ماده سمی که از گیاه کرچک بدست می اید قادر است انسان بالغ را از پای دراورد.