پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

داغ ترين قسمت هاي بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشويي 

زن و مرد هنگام رابطه جنسي بايد دقت داشته باشند که کدام يک از نقاط بدن همسرشان از همه ي تحريک پذير تر است تا سراغ آن جا بروند.لطفا از افرادي که سن آنها از 17 سال کمتر است اين نوع مطالب به درد آنها نميخوره و فقط ذهن انها درگير اين ماجرا ميشه…

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

پيشنهاد ما به اين نوجوانان و جوانان اين هستش که در مورد ورزش تحقيق کنيد چرا که ساختار فکري و روحي قويتري براي خودتون ايجاد ميکنيد و مي تونيد توي روابط جنسي خودتون در آينده خيلي خيلي موفق تر باشيد

 

«اين صحبتم رو پاي نصحيت نذاريد لطفا ما هميشه به هوش و توانايي هاي شما و همچينين حس مسئوليت پذيري در مورد پرورش روح و روان جوانان و نوجوانان کشورمون افتخار مي‌کنيم و مي‌خواهيم شما در بهترين وضعيت باشيد چرا که شمائيد که بزودي آينده اين کشور رو خواهيد ساخت ، موفق و سربلند باشيد »

 

انتشار چنين مبحث ها و مطالب ويژه متاهليني است که آگاهي کافي و شرايط مشاوره گرفتن ندارند تا با مطالعه پرسش و پاسخ هاي زناشويي بتوانند مشکلات روحي خودرا حل و فصل کنند.

 

1 – روابط جنسي يكي از ابعاد ارتباطي بين زن و مرد مي‌باشد «بعد اقتصادي،بعد عاطفي ، بعد فكري، بعدجنسي» و رابطه جنسي مساله عجيب‌وغريب و چندش آوري نيست كه خانواده ها نسبت به آن بي توجه باشند.متاسفانه تعداد زيادي از خانواده ها در آموزش مسئله روابط جنسي و مسائل زناشويي به فرزندان خود كوتاهي مي كنند، که در آينده نزديک فرزندان خودشون ميتونن نتيجه اين سهل انگاري رو ببينن .

 

2** رابطه جنسي يک نوع رفتار است ولي پانتوميم يا حرکت نمايشي نيست و ما بايد در رابطه جنسي هم ، از كلام و بيان استفاده كنيم و به طرف مقابلمان بگوييم و از او بشنويم كه ما براي يک رابطه جنسي لذت بخش به چه چيزي احتياج داريم و همين طور انقدر شنونده خوبي باشيم که بفهميم مسائل زناشويي شوخي نيست و به صحبت ها و خواسته هي طرف مقابلمون هم با گوش شنوا بتونيم پذيرا باشيم.

 

3** باورهاي نادرست را در مورد رابطه جنسي كه از بچگي در ذهن ما نقش بسته با مطالب جديد علمي عوض كرده و رابطه جنسي لذت بخش رابه رابطه جنسي خرافاتي تبديل نكنيم.

 

4** برعكس آقايان كه طبق معمولً فقط از طريق نزديكي به اوج لذت جنسي ميرسند خانم ها از طرق ديگر مثل لمس و غيره هم مي‌توانند به اين امر برسند اين را از بابت اين گفتم كه آقايان هميشه در استرس اين نباشند كه آيا خانم هم مثل من لذت ميبرد و چكار كنيم كه با هم به اوج برسيم «خصوصاً در اول ازدواج طبق معمولً اين امر شدني نيست» و بتدريج شايد عملي شود.

 

5** هيچ وقت از رابطه جنسي بعنوان سلاح استفاده نكنيم «گاهي مردها رفتاري از خود بروز ميدهند كه بعضي از زن ها فكر مي كنند كه رابطه جنسي يک اسلحه در دست آنهاست.و از رابطه جنسي براي رسيدن به بعضي از خواسته هاي خود استفاده مي كنند» البته شايد اين كار در ابتدا مفيد بنظر برسد ولي اثرات تخريبي آن در آينده نزديک تمام ابعاد زندگي را در بر خواهد گرفت.

 

6** رابطه جنسي تنوع زيادي دارد و هيچ ارتباطي به شرط رعايت بهداشت آن، از نظر علمي و حتي شرعي مضر نمي باشد.پس زن و مرد با مشورت هم همه ي ارتباطها را مي‌توانند امتحان كنند و آنها را كه لذت بخش تر است ادامه و بعضي ها را متوقف كنند.

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

فهميدن اينكه طرف مقابل از چه چيزي لذت ميبرد يک هنر است و زن و مرد هر چه هنرمندتر باشند زندگي خوب و لذت بخش تري خواهند داشت. نوازش سينه ها ، لمس با زبان ، نوازش رانها ، لمس كليتوريس، لمس نقطه g ، ارتباط دهاني وبسياري مسائل ديگر … پس خانم ها و آقايان سعي كنند سفر هاي اكتشافي در طرف مقابل خود داشته باشند.

 

7** در روابط جنسي موفق بايد اضطرابها و ترسها كنار گذاشته شوند: مهم‌ترين آنها ترس از بچه دار شدن در طي رابطه جنسي است اين ترس ميتواند به صورت كاهش لذت جنسي، عدم لذت جنسي در زن، انزال زودرس و بسياري مشكلات ديگر بروز نمايد .

 

8** خانم ها توجه كنند رابطه جنسي يک قسمت از رابطه زن و مرد هست و قسمت شروع هم مي‌باشد پس راجع به آن واقع بين باشيم.آقايان هم توجه كنند كه رابطه جنسي تنها رابطه بين زن و مرد نيست.

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

توجه شود كه بر خلاف عقيده عوامانه با بچه، هيچ مردي را نمي‌شود به زندگي پايبند كرد اينكه مي‌گويند تا ازدواج كردي بچه دار شو كاملاً تحريف شده است . بايد اجازه داد وجوه مختلف ارتباطي بين زن و مرد «با چاشني رابطه جنسي لذت بخش» آرام آرام مستحكم شود .

 

9** خانم ها طبق معمولً نگران رابطه جنسي در شب زفاف هستند. مسائلي از قبيل : آيا درد دارد؟ آيا خون دارد؟ و غيره.پس آقايان بدون توجه به خرافات شب زفاف و شب اول زندگي مشترک رابه رضايت همسر خود اختصاص دهند و سعي نكنند با زور و فشار و اذيت اهداف از پيش تعيين شده خودرا دنبال كنند چه بسا همين مسئله عواقب وخيمي را در زندگي آينده آنها پيش مي آورد«پس لذت براي شبهاي ديگر و رضايت براي شب زفاف »

 

10** كانال واژن،حفره اي روي هم خوابيده مي باشد كه بعد از ازدواج طول و قطر آن با آلت تناسلي همسر تطابق پيدا ميكند پس آقايان وخانمها استرس كوچكي و بزرگي آلت را از خود دور كنند و به نكات ديگر و مهمتر ارتباط جنسي توجه كنند.ولي آقايان ميتوانند حتي بعد از اينكه خود به اوج لذت رسيدند با ادامه دادن مطالب پيش گفته راه رسيدن خانم به نقطه اوج را فراهم نمايند.

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

و دست آخر اينكه رابطه جنسي زياد و مكرر با همسر هيچ عارضه اي ندارد و روي قواي جسماني و سلامتي فرد نه تنها مضر نيست بلكه بسيار هم مفيد مي‌باشد به شرط اينكه به رابطه جنسي بعنوان يكي از ابعاد بسيار مهم زندگي نگاه شود.

 

استفاده از ترياک، مواد نيروزا و غيره هيچ اثر مثبتي بر روي رابطه جنسي ندارد ودر آينده صدمات برگشت ناپذيري را سبب خواهد شد ، پس بهتر است هر مشكلي در معاشقه پيدا كرديد سريعاً به دکتر خود اطلاع داده و درمان متناسب را بگيريد. و هيچ وقت رابطه جنسي را مسئله بي اهميت تلقي نكنيد.

 

طبق تحقيقات به عمل آمده رابطه زوجين اگر دو طرفه باشد و هر براي هردو لذت بخش باشد تا 85 درصد از مشکلات و مسائل اخلاقي آنها به خودي خود حل و فصل ميگردد. در زير کوتاه و مفيد ترين روشهاي لذت بردن زوجين را براي شما آماده کرده ايم.

 

1**متداولترين نوع انجام عمل جنسي كه حدود 80? نزديكيها به اين روش انجام ميشود به اين ترتيب است كه زن به پشت مي‌خوابد و رانهايش را از هم بازو زانوهايش را كمي خم ميكندو مرد ميان دو پاي او قرار گرفته و پس از فرو كردن آلت تناسليش روي زن ميخوابددر حاليكه نقطه اتكا پايين تنه او روي زانوهايش است.

 

در اين نوع عمل جنسي دخول تقريبآ كامل است ولي دهانه زهدان و كليتوريس «برجستگي نوک بالاي آلت تناسلي زنان كه حساسترين نقطه زن براي تحريك شدن هستند» كم تحريک ميشود.اين روش براي شب زفاف مناسب است ولي براي زنان حامله مخصوصآ از نيمه دوم حاملگي به علت اينكه وزن بدن مردبر شكم زن وارد ميشود مناسب نيست.

 

2**در اين روش زن به پشت مي‌خوابد و پاها را روي شكم و سينه اش خم كرده و يا بر شانه هاي مرد ميگذارد يا دور كمر او حلقه مي زند. در اين حالت آلت تناسلي زن «مهبل»? الي ? سانتيمتر كوتاه تر ميشودو در نتيجه عمل دخول آلت مرددرفرج زن به طور كامل انجام ميشود.همچنين كليتوريس در مسير آلت تناسلي مردقرار گرفته و با تماس آلت تحريک مي‌شود

 

در اين روش به علت دخول كامل زن و مرد هردو ارضا مي شوندو از طرفي براي حامله كردن زن امكان بيشتري وجوددارد.مرداني كه مايع لذتبخششان سريع ميريزد مي‌توانند هنگام انجام عمل جنسي با زن با اين روش در هر رفت و برگشت آلت تناسلي خودرا كاملآ از آلت تناسلي زن خارج كرده و دوباره فرو كنندو با كم كردن حركات مايع لذتبخششان را ديرتر درون فرج زن بريزندتابيشترين لذت جنسي را در وجودشان احساس کنند.

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

3**زن روي لبه تختخواب نشسته و پاهايش را از هم باز و آويزان نموده و روي آرنجهاي خود تكيه مي كند.مرد بين پاهاي او مي‌ايستد و آلت تناسليش را درون آلت تناسلي زن فرو مي كند.براي انجام اين نوع عمل جنسي بايد چند بالش زير باسن زن گذاشت تا آلت تناسلي مرد وزن دريک سطح و رو بروي هم قرار گيرد. در اين نوع عمل جنسي كليتوريس «برجستگي نوک بالاي آلت تناسلي دختران» بخوبي تحريک ميشود.همچنين اين روش مناسبترين روش براي شب زفاف و پاره كردن پرده دختران است و براي مردان چاق هم نزديكي را راحت مي كند.

 

4**زن به پشت خوابيده و پاها را از هم باز ميکندو بعد از فرو کردن آلت مرد در آلت تناسلي خودش به آرامي پاهايش را باز کرده و رانها را بهم نزديک مي‌کند بطوريکه مرد کاملآ بين پاهاي زن قرار مي‌گيرد.در اين حالت فشار رانها باعث تحريک لب هاي بزرگ آلت زن و کليتوريس ميشود.اين نوع عمل جنسي براي ماههاي اول حاملگي مناسب است ولي براي مردانيکه آلت تناسلي دراز دارند مناسب نيست.

 

5**مرد به پشت مي خوابد و پاها رابه هم چسبانيده و دراز مي‌کند.زن پاهايش را در طرفين پاهاي مرد قرار ميدهدو روي او مينشيندويا زانو زده و کمي به جلو خم ميشودو بدستهاي خود تکيه ميدهدو آلت تناسلي مرد را در فرج خود فرو مي‌کند.در اينحالت فعاليت و حرکات معاشرت با زن است و با تکانهاي پي در پي که به خود مي دهد موجب ريخته شدن مايع لذتبخش مرد و ترشح شدن مايع لذتبخش خود ميشود.

 

در اين روش دخول به طور کامل انجام ميشود و چون فعاليت با زن است اوج لذت جنسي زن زودتر فرا مي‌رسد.اين روش براي پيشگيري از حاملگي مناسب است .چون بيشتر مايع لذتبخش مرد بعد از ريخته شدن به پايين برميگردد.همچنين براي مردان خسته و يا کساني که آلت تناسليشان کاملآ راست نميشود روش خوبي است.

 

6**مرد به پشت مي خوابد و زن روي او مي نشيندو يا زانو زده و به جلو خم ميشوداما اينبار پشت زن به طرف مرد است.در اين حالت زن آلت تناسلي مرد را بدرون مهبل خود فرو ميکندو مانند حالت قبل خودرا حرکت ميدهدتا اوج لذت جنسي فرا برسد.اين روش براي مردان چاق و زنان حامله مناسب است.

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

7**مرد روي صندلي مينشيندو زن را از پشت در آغوش ميکشدو آلتش را درون فرج زن فرو مي‌کند.در اينحالت کليتوريس تحريک نميشود و طرفين زود خسته مي شوند.

 

8**مرد مقابل زن مينشيندو آلت تناسليش را درون فرج زن فرو مي‌کند.در اينحالت دست ها براي نوازش نقاط حساس آزاد است.

 

9**زن زانو زده و به جلو خم ميشودو يا سر خودرا روي بالش ميگذاردو مرد از عقب آلت تناسلي خود رابه جلو فرو مي کند.در اين حالت نقطه حساس براي تحريک زن درون آلتش به علت برخورد پي در پي با نوک آلت تناسلي مرد بشدت تحريک شده و زن در اينحالت بيشترين لذت جنسي را درون وجودش احساس مي‌کند.

 

10**زن و مرد مقابل هم مي ايستندو عمل جنسي را انجام ميدهند.در اين حالت دخول کامل انجام نميشودولي کليتوريس تحريک ميشودو دست ها براي نوازش پستانها و باسن زن آزاد است.

 

11**مرد مي‌ايستد و زن آلت تناسلي وي را به داخل فرج خود فرو مي‌کند و سپس دست ها رابه گردن او حلقه کرده و پاها رابه کمر او مي‌زند و درواقع به مرد آويزان ميشود.در اين حالت وحدت کامل جنسي حاصل ميشود و دخول کامل صورت مي‌گيرد.

 

12**زن دست ها و سر را روي دسته صندلي ميگذاردو به جلو خم ميشودو مرد مانند وقتي که مي‌خواهند از عقب زن «معقد»با او طرف شوند آلت تناسلي خودرا از عقب به جلو مي‌راند. در اينحالت دست ها براي نوازش پستانها و ساير قسمتها آزاد است.

 

13**مرد وزن روبروي يک ديگر به پهلو دراز مي‌کشند و زن يک پاي خودرا بروي پاي مرد مياندازد و مرد به وسط پاي او مي رود و آلت تناسليش را درون فرج زن فرو مي‌کند.

 

14**زن به پهلو و پشت به مرد مي‌خوابد و مرد آلت تناسلي خودرا از عقب به جلو ميراند. اين حالت نيز براي دوران حاملگي مناسب است.

 

15**زن به پشت ميخوابدومرد يک پهلو طوري قرار ميگيردکه نسبت به بدن زن عمود بوده و زير رانهاي بلند شده زن قرار گيرد بطوريکه رانهاي زن روي باسن مرد باشد.يکي از مزاياي اين روش اين است که انجام آن ساده بوده و درضمن هيچکدام سنگيني ديگري را تحمل نمي کند.

 

در اينحالت مرد ميتواند ناحيه فرج و کليتوريس زن«برجستگي نوک بالاي آلت تناسلي زن» رابا دست تحريک کند.ماساژ جنسي علاوه بر تاثيرات مفيدي که روي بدن دارد، ميتواند نقش تحريک کنندگي نيز داشته و لذت رابطه جنسي را دو چندان نمايد.

 

ماساژ جنسي ارتباط جسمي زن و مرد را بيشتر کرده، ضمن برانگيختگي جنسي موجب ميشود تا آنها لذت بيشتري از رابطه جنسي با يک ديگر ببرند.در خانمهايي که مشکل ارگاسم دارند يا اين که دير به ارگاسم ميرسند، ماساژ جنسي بدن نقش مهمي در تسهيل ارگاسم دارد ودر اين امر بسيار کمک کننده است.

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

آموزش ساده مراحل مختلف ماساژ جنسي بدن 

ماساژ پشت بدن:

براي شروع ماساژ جنسي و شل کردن عضلات بدن زن، بهتر است ابتدا از پشت او شروع کنيد.اول نوک انگشتان خود رابه پوست او بکشيد بعد ناحيه پشت را از بالا تا پايين به آرامي نوازش کنيد.سپس به طور متناوب با حرکات کششي، لرزشي و دايره وار، آن را ماساژ دهيد.

 

گاهي مي‌توانيد گوشت بدن وي را درست مثل خمير با دستتان بگيريد و آرام فشار دهيد.پوست سر را ماساژ داده و گاهي مو هاي وي را بين انگشتان خود بگيريد. سپس سراغ پاهاي او رفته و انگشتان پايش رابا دست فشار دهيد.

 

ماساژ جلوي بدن:

سينه و پستانها را از داخل به خارج بماليد. نوک سينه ها رابه آرامي ماساژ تحريک کنيد. مو هاي ناحيه شرمگاهي را نوازش کرده و به نرمي بکشيد. با کف دستتان قسمت پايين شکم بماليد.کف دودست خودرا بهم ماليده و وقتي گرم شد آن را روي تخمدانهاي زن بگذاريد.

 

عده اي معتقدند که انجام اينکار انرژي زن براي سکس را بيشتر مي‌کند.سعي کنيد ناحيه مثانه و رحم را فشار دهيد. در اين هنگام بهتر است زن تمرينات را انجام داده و ماهيچه هاي کف لگن خودرا مانند حالت متوقف کردن ادرار، سفت کند.

 

ماساژ واژن:

بهتر است در اين مرحله دستکش لاتکس بپوشيد. مي دانيد که زن ها به دو طريق به ارگاسم ميرسند: از راه تحريک نقطه جي و از راه تحريک کليتوريس.تعداد زيادي از خانم ها ارگاسم از طريق نقطه جي را عميق تر مي دانند. گاهي اگر تحريکات به طور مناسب ادامه پيدا کند زن ميتواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. اين ارگاسمهاي متوالي و پشت سرهم تاثير بسيار خوبي در روحيه زن دارد.

 

دست خود رابه يک ماده ليز کننده مناسب آغشته نموده و لبهاي واژن رابه انگشتتان ازهم باز کنيد. نوک انگشتان رابه سمت بالا « به طرف ناف» بگيريد. لبهاي داخلي و خارجي «کوچک و بزرگ» رابا انگشتتان از هم جدا کرده و آنها را تک تک به آرامي با دو انگشت بماليد.

 

حالا يک انگشت خودرا وارد واژن کرده به‌ دنبال آن انگشت دوم را نيز وارد کنيد. انگشت شست خودرا بالا نگه داشته و آن را مقابل کليتوريس قرار دهيد. مي‌توانيد دست خودرا فشار دهيد يا اين که بلرزانيد طوري‌كه دو انگشت شما با ديواره واژن و شست شما با کليتوريس تماس داشته باشد.

 

کف دست خودرا روي استخوان عانه و انگشتانتان را روي لبهاي واژن قرار دهيد، حالا دست خود رابه آرامي به سمت پايين فشار داده و يک حرکت چرخشي به آن بدهيد. با حرکت دست حدود ?? دايره فرضي بکشيد، سپس کف دست خودرا بلند کرده و با انگشت چند ضربه ملايم به لبهاي واژن بزنيد. چند ثانيه مکث نموده و دوباره همين حرکت را براي چند بار انجام دهيد.

 

شما مي‌توانيد گردن رحم را در قسمت پشتي و فوقاني واژن به‌صورت يک بافت گنبدي شکل با شکافي در وسط آن «مانند چانه» لمس نماييد. با احتياط بافت اطراف آن را تحريک کنيد. برخي از خانم ها از اينکار لذت زيادي برده و از شما مي‌خواهند اينکار را برايشان تکرار کنيد.

 

بياد داشته باشيد که کليتوريس از آلت تناسلي شما بسيار حساستر است. بنابر اين هرگز انگشت خودرا به‌ صورت خشک و خشن روي آن نکشيد. ابتدا که اندام تناسلي زن را لمس ميکنيد، کليتوريس را فقط به نرمي فشار دهيد. براي کاهش درد ناشي از اصطکاک مي‌توانيد کليتوريس رابا لبهاي واژن گرفته و با آن تحريک کنيد.

 

انگشت خودرا وارد واژن کرده سپس دست ديگر خود راکه آزاد است روي قسمت پايين شکم بگذاريد و به طرف يک ديگر فشار دهيد.اگر با قسمتهاي حساس و لذتبخش اندام تناسلي زن آشنا نيستيد از او بخواهيد تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحريک و استمناءکند. بعد ازآن خودتان به تحريک اين قسمتها بپردازيد.

 

يک روش ديگر براي ماساژ جنسي زن اين است که مقداري ماده ليزکننده روي لب واژن ريخته سپس آن را با انگشت شست و اشاره خود بگيريد و ضمن فشار به آهستگي بکشيد. اين عمل را چندين بار پشت سرهم انجام دهيد.تخمدانها در دو طرف واژن قراردارند. گروهي از خانم ها از ماساژ آنها لذت زيادي مي‌برند و گروهي ديگر آن را دردناک مي دانند. درصورت تمايل مي‌توانيد آنها را ماساژ دهيد.

 

قسمت داخلي رانها و مو هاي عانه رابه نرمي نوازش کنيد. بتدريج که زن لگن خودرا بالا ميبرد،اين منطقه را بيشتر ماساژ دهيد. بعد از مدتي مي‌توانيد انگشت خود رابه سمت لبهاي واژن ببريد. به کمک يک ماده مناسب آنها را ليز نموده يکي يکي با دست بگيريد. محل اتصال لب بيروني واژن به بدن رابا دوانگشت گرفته از پايين به سمت بالا بکشيد. نظير همين عمل رابا لبهاي ديگر هم چند بار انجام دهيد.

 

به آرامي انگشت خودرا وارد واژن کنيد. چند لحظه ثابت نگه داشته سپس آن را وارد و خارج کنيد. اگر لازم شد مي توانيد از انگشت ديگرتان هم استفاده کنيد.انگشت شست را وارد واژن کرده کف دست خودرا دور کليتوريس بچرخانيد و ضمن آن با ساير انگشتان، استخوان لگن را فشار دهيد. به اين ترتيب شما مي توانيد سقف واژن «نقطه جي داخلي» و مثانه«نقطه جي خارجي» را تواما” تحريک نماييد.

 

با انگشت خود نقطه جي را داخل واژن تحريک کنيد. براي اينکار انگشت خودرا روي ديواره قدامي واژن گذاشته و آن را مثل دکمه زنگ فشار دهيد و دوباره برداريد. هم زمان بااينکار کليتوريس را هم کمي غلغلک بدهيد. با دوانگشت خود ديواره واژن را در جهت بالا و پايين هشت بار با هم فشار دهيد و همراه آن کليتوريس را نيز تحريک کنيد. سپس کليتوريس رابه نرمي با انگشت گرفته ضمن فشار به آرامي آن را بکشيد.

 

انگشت خودرا داخل واژن بشکل دايره بچرخانيد ودر محل ساعت 12 کمي مکث کنيد. بعد از مدتي ورودي واژن رابا انگشت غلغلک دهيد. انجام اين عمل زن را بشدت حشري مي کند. حالا انگشت خودرا بين لبهاي داخلي و خارجي واژن برده از پايين تا بالا به سمت کليتوريس بچرخانيد. دراينجا وبعد از انجام همه ي اينکارها او ديگر منتظر ورود آلت شماست ومطمئنا لذت زيادي ازآن خواهد برد.

 

داغ ترين قسمت هاي بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشويي «ويژه افراد متاهل»

 

برچسب‌ها: