پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

مزایده برای پاره کردن پرده بکارت دختر 18 ساله

مزایده برای پاره کردن پرده بکارت دختر 18 ساله

مزایده برای پاره کردن پرده بکارت دختر 18 ساله 

دختری که پرده بکارت خود را به حراج گذاشته است و مردان باید برای پاره کردن پرده بکارت وی رقابت داشته باشند. دختر باکره به ازای بیشترین مبلغ خود را به حراج گذاشته است. این دختر نوجوان که اهل رومانی می باشد خودش را در ازای بیشترین مبلغ پیشنهادی به مزایده گذاشت.

 

این مزایده وحشتناک که توسط یک دختر 18 ساله پیشنهاد شده موجب تحیر و تعجب همه شد به علت اینکه دختران زیادی خود را به فروش می گذارند اما این بار حرف به مزایده گذاشتن در ازای بیشترین مبلغ است!دختر باکره رومانی پرده بکارت خود را به ازای بیشترین مبلغ پیشنهادی به حراج می گذارد! او می گوید که خریداران می توانند بعد از صحبت خصوصی با او تصمیم بگیرند.

 

دختر نوجوان رومانی خود را به ازای بیشترین مبلغ پیشنهادی واگذار می کند

شاید همه ی ما شنیده باشیم دختران زیادی به هر دلایلی خود را به مزایده می گذارند،اما این بار خبر از حراج گذاشتن یک دختر رومانی به ازای بیشترین مبلغ پیشنهادی است.“ألکسندرا خافرین ” دختر نوجوان 18 ساله ای که خود را به مزایده گذاشت. به نوشته الیوم السابع، این دختر 18 ساله رومانی گفته است که خود را به ازای بیشترین مبلغ پیشنهادی واگذار می کند.

مزایده برای پاره کردن پرده بکارت دختر 18 ساله

مزایده ی دختر نوجوان 18 ساله ی رومانی

“ألکسندرا خافرین” گفته است که هر یک از متقاضیان می تواند یک شب به صورت رایگان مرا ببیند تا درباره جزییات مسئله با هم گفتگو کنند.

 

مطالب مرتبط :

اقدام بی شرمانه مادری که بکارت دختر خود را فروخت (عکس)

نکاتی مهم درباره پرده بکارت حلقوی دختران باکره

این دختر برزیلی بکارت خود را در اینترنت فروخت (عکس)

حامله شدن دختر بدون پاره شدن پرده بکارت در دوران عقد

خانم هنرپیشه بکارتش را در برابر آزادی دختران معاوضه می کند