پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

چشم و هم چشمی جالب سیلوستر استالونه و آرنولد شوراتزنگر

مجموعه : اخبار سینما
چشم و هم چشمی جالب سیلوستر استالونه و آرنولد شوراتزنگر

چشم و هم چشمی جالب سیلوستر استالونه و آرنولد شوراتزنگر ، سیلوستر استالونه گفت بهای چشم و هم چشمی با آرنولد شوراتزنگر این بود که در فیلم‌های ضعیف بازی کرد. قبل از اینکه سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر در مجموعه فیلم‌های “یک بار مصرف‌ها” هم‌بازی شوند در جنگ عضله فیلم‌های اکشن دهه 1980 رقیب‌های سرسختی بودند.

 

استالونه که در مصاحبه‌ای با جیمی فالون در یک شبکه تلویزیونی شرکت کرده بود، گفت که همین رقابت و چشم و هم چشمی باعث شد تا او بعضی از تاسف‌بارترین و شرم‌آورترین نقش‌هایش را ایفا کند.

 

او به هیچ فیلم و نقش خاصی به طور مشخص اشاره نکرد، اما این موضوع را بیان کرد که همیشه مدیر برنامه‌ها یا مسئولان اجرایی استودیوها به او می‌گفتند که اگر این نقش را قبول نکنی، آرنولد آن را از تو خواهد گرفت و نام او بر سر زبان‌ها می‌افتد. بازیگر نقش راکی گفت: اینطور بود که به من می‌گفتند ببین، اگر این نقش را همین الان قبول نکنی آرنولد آن را می‌گیرد.

چشم و هم چشمی جالب سیلوستر استالونه و آرنولد شوراتزنگر

استالونه و آرنولد که در این مجموعه بسیار صمیمانه در کنار هم ظاهر شده اند، 68 و 67 ساله هستند. استالونه در نشست خبری جشنواره کن امسال برای معرفی همین فیلم با اشتیاق درباره آرنولد صحبت کرده و و گفته بود: با وجود اینکه او بازوهایی بزرگ دارد، مغزی بسیار بزرگتر دارد. ما شباهت های بسیاری به هم داریم. در رقابتمان مانند علی و فریزیر می‌مانیم. هر چه پیرتر می شویم سخت تر کار می کنیم.

 

شوارتزنگر هم گفته بود با وجود اینکه او و استالونه همیشه رقیب بوده‌اند، او الهام بخش بزرگی برایش بوده و آن ها در فیلم هایشان با هم رقابت می کردند که ببینند چه کسی می تواند آدم بدهای بیشتری بکشد و چه کسی تاثیرگذارتر آدم می کشد.

 

از دیگر بازیگران مطرح «یک بار مصرف‌های 3» می‌توان به وسلی اسنایپس، مل گیبسون، آنتونیو باندراس، هریسون فورد، جیسون استاتهام، جت لی و کلسی گرمر اشاره کرد. این فیلم توسط پاتریک هیوز کارگردانی شده و انتظار می‌رود و اولین آخر هفته فروشش را دیروز پشت سر گذاشت.

 

 

 

 

مطالب جنجالی سایت

فحشا در آذربایجان با انتخاب زیباترین دختر برهنه دنیا + عکس
فحشا در آذربایجان با انتخاب زیباترین دختر برهنه دنیا + عکس
مشاهده بیشتر