پارس ناز پورتال

افشای راز هولناک دختری که در پل رسالت خودکشی کرد+عکس

مجموعه : مجله خبری روز
افشای راز هولناک دختری که در پل رسالت خودکشی کرد+عکس

افشای راز هولناک دختری که در پل رسالت خودکشی کرد

 

غیب طولانی مدت پیرزن همسایه ساکنان  ساختمان شماره 73 خیابان سجده‌ای تهرانپارس را نگران کرد . سه شنبه یکم دی ماه 94 همسایه های پیرزن 75 ساله که وقتی متوجه غیبت مشکوک وی شدند، تصمیم به تماس با پلیس گرفتند.

 

با حضور مأموران در محل، یکی از همسایه‌ها به آنان گفت: در طبقه اول ساختمان یک زن سالخورده و دخترش زندگی می‌کنند. دو روزی است که کفش‌های زن همسایه پشت در است اما هر چه در می‌زنم کسی در را باز نمی‌کند.

 

با توجه به حرفهای زن همسایه کارآگاهان پلیس اقدام به بازکردن درب منزل کرده  و پیکر خون‌آلود زن 73 ساله را در اتاق خواب یافتند.ماجرای قتل خونین این زن خیلی زود به بازپرس جنایی تهران مخابره شد و او با مأموران اداره 10 پلیس آگاهی در محل حاضر شد.تیم جنایی در ادامه تحقیقات میدانی پی برد که این زن با دخترش زندگی می‌کرد و همزمان با قتل، دختر جوان وی ناپدید شده است و فرزندان دیگر «سکینه» در خارج از کشور زندگی می‌کنند.

 

با این شرایط دختر سکینه مظنون شماره یک قتل مادرش از سوی کارآگاهان پلیس جنایی شناخته شد.مأموران در جریان بررسی‌ها پی بردند که دختر قربانی با پسر جوانی ارتباط دوستی دارد و همین سرنخ کافی بود تا این دختر و پسر تحت تعقیب قرار گیرند.

افشای راز هولناک دختری که در پل رسالت خودکشی کرد+عکس

تلاش کاراگاهان پلیس برای ردیابی فراری‌ها ادامه داشت تا اینکه روز هفتم دی ماه  ساعت 11:20 دقیقه دختر جوانی حدودا 25 ساله در میدان رسالت با پرتاب خودش از بالای پل  دست به خودکشی زد. دختر جوان که اقدام به خودکشی و پایین انداختن خود از پل رسالت کرده بود جان سالم به در نبرد و به کام مرگ فرو رفت.وقتی کارآگاهان در صحنه خودکشی این دختر حضور یافتند دیدند که وی همان دختری است که به خاطر قتل مادرش تحت تعقیب بود.بنابر این گزارش، تلاش برای دستگیری پسر جوانی که با این دختر ارتباط داشته است و می‌‌تواند در قتل با وی همدستی کرده باشد، ادامه دارد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

خودکشی هولناک دختر جوان روی پل رسالت +عکس

 

 ماجرای نصب پرچم داعش و خودکشی روی پل کرمانشاه +عکس

 

اردوغان رئیس جمهور ترکیه جوانی را از خودکشی نجات داد +عکس

 

نجات معجزه آسای این جوان بعد خودکشی از طبقه چهلم+عکس