پارس ناز پورتال

همسر هادی نوروزی : آتشم زدند حلال نمیکنم

همسر هادی نوروزی : آتشم زدند حلال نمیکنم

همسر هادی نوروزی : آتشم زدند حلال نمیکنم

 

خانم معصومه ابراهیم پور همسر داغدار هادی نوروزی این روزها دل پرخون و دیده پر اشکی دارد . به گزارش پارس ناز این بانوی داغدیده در واکنش به شایعات و حواشی مرگ و تشییع کاپیتان فقید پرسپولیس گفت :  برای من داغدار حاشیه درست کردند؛ آتشم زدند حلالشان نمی کنم

 

به گزارش پارس ناز  یک روز بعد از خاکسپاری هادی نوروزی، در شرایطی که بازماندگان کاپیتان پرسپولیس هنوز متاثر از این اتفاق بودند و بیشتر از هر چیز نیاز به آرامش داشتند، حداقل از مردم انتظار می‌رفت که با درک موقعیت دشواری که در آن قرار گرفته‌اند، اگر ابراز همدردی نمی‌کنند، لااقل نمک به روی زخمشان نباشند، اما متاسفانه با وجود همه ابراز محبت‌ها از جانب مردم عده‌ای اندک و معلوم‌الحال دست به شایعه پراکنی زدند و موجبات ناراحتی خانواده آن مرحوم را فراهم آوردند.

همسر هادی نوروزی : آتشم زدند حلال نمیکنم

وقتی برای بررسی این شایعات با همسر آن مرحوم تماس گرفتیم و در شرایطی که توان صحبت کردن نداشت، بغضش ترکید و لب به اعتراض گشود. معصومه ابراهیم پور همسر داغدار کاپیتان پرپسولیس درباره ی شایعات مطرح شده درباره هادی نوروزی گفت: «هادی سالم‌ترین فوتبالیست دنیا بود، این شایعات بی‌اساس را که می‌شنوم  از درون آتش می‌گیرم. شوهر سی ساله‌ام به خاطر عشق به فوتبال و استرس ناشی از حضور در این فضا از دست رفت اما بعضی‌ها درک درستی از این اتفاق ندارند و مرتب حاشیه‌سازی می‌کنند.»

 

این بانوی عزادار افزود : «باور می‌کنید عکسی را که در آن حلقه عروسی‌ام را نشان دادم به منزله کری برای هواداران استقلال تعبیر شد و برای من داغدار حاشیه درست کردند. شوهر من فوتبالیست بی‌حاشیه‌ای بود من هم دوست ندارم حرکتی انجام دهم که خلاف رفتار دوران فوتبال هادی باشد. از هوادارانی که این شرایط را درک کرده‌اند و اسیر دست حاشیه‌سازان نشده‌اند ممنون هستم و متشکرم که می‌دانند چه می‌گویم و از چه مسئله‌ای دلخورم.»

 

همسر شادروان هادی نوروزی به حرف و حدیث‌هایی که در مورد شوهرش ساخته‌اند اشاره داشت و گفت: «آتشم زدند حلالشان نمی‌کنم عشقم رفت، هادی‌ام رفت. باور کنید این عزیز اهل هیچ چیزی نبود ما حتی قلیان هم در خانه نداشتیم چه برسد به اینکه…. هادی 20 ساله بود که با من ازدواج کرد و با هم بزرگ شدیم باز هم تاکید می‌کنم  او اهل هیچ چیزی نبود.»

 

در این لحظه همسر برادر هادی پشت خط آمد و ضمن ابراز نارضایتی از همین حرف و حدیث‌ها تاکید کرد: «هادی پاک بود. هانی پسر هادی، سواد دارد و می‌تواند روزنامه‌ها را بخواند، اگر شایعاتی که درباره پدرش می‌گویند را بخواند، آسیب بدی می‌بیند، دل بچه یتیم بشکند، عرش خدا به لرزه در می‌آید و خانواده هادی کسانی که این شایعات را به راه انداختند حلال نمی‌کند.»

 

او همچنین درباره توهین مسئولان النصر عربستان گفت: «این موضوع را الان از شما می‌شنوم عرب‌ها را به خدا واگذار می‌کنم. خود خدا جوابشان را خواهد داد که با احساسات یک خانواده داغدار آن هم به این شیوه سخیف بازی کرده‌اند. همان کس که از همه ما بزرگ تر است جوابشان را می‌دهد.»

 

منبع :روزنامه نود

 

مطالب مرتبط:

 

آخرین حرفهای هادی نوروزی در شب مرگش از زبان همسرش

 

دل نوشته پر احساس محسن بنگر برای همسر هادی نوروزی

 

پیام تسلیت چهره ها در سوگ بزرگ مرد اخلاق ورزشی هادی نوروزی

 

تسلیت امیر تتلو برای درگذشت بزرگ مرد فوتبال ایران هادی نوروزی

 

تشییع جنازه پیکر هادی نوروزی فردا در ورزشگاه آزادی

 

اشک های همسر هادی نوروزی فضای مجازی را پر کرد