پارس ناز پورتال

تبلیغات

حضور بدلکار هالیوودی در ایران

مجموعه : اخبار سینما
حضور بدلکار هالیوودی در ایران

این بدلکار به ایران آمده تا تجربه واژگون کردن ماشینی که طراحی آن را برعهده داشتم، انجام دهد. در این کار برای آماده سازی ماشین یک هفته وقت گذاشتیم تا تمام مسایل ایمنی را رعایت کنیم.

 

بدلکاران هالیوود صحنه‌هایی را که یک ایرانی طراحی آن را بر عهده داشت در تهران انجام دادند.

حضور بدلکار هالیوودی در ایرانحضور بدلکار هالیوودی در ایران 1

امیر بدری طراح صحنه‌های اکشن و بدلکاری با اعلام این مطلب ، گفت: اخیرا طراحی صحنه‌ای را بر عهده داشتم که یکی از بهترین بدلکاران هالیوود آن را در شهرک غرب تهران اجرا کرد. این بدلکاری، صحنه‌ای از واژگون کردن ماشینی بود که رکورد بیشترین معلق زدن در ایران را با سه دور و نیم شکست.

حضور بدلکار هالیوودی در ایران

حضور بدلکار هالیوودی در ایران 2

بدری که سالها است در حرفه بدلکاری فعالیت می‌کند و هفت ماهی است که تیم خودش را تاسیس کرده است، در جدیدترین فعالیت‌اش با بدلکار فیلم‌های هالیوود همکاری داشته است.


حضور بدلکار هالیوودی در ایران

حضور بدلکار هالیوودی در ایران 3

او در این باره گفت: “فاتیح اوگورلو” از مطرح‌ترین بدلکاران بین‌المللی است که طراحی بخش ترکیه فیلم «جیمز باند» را بر عهده داشته و همچنین بدل بازیگرانی همچون کریستین بل، اسکات آدکینز و راسل کرو بوده است.

حضور بدلکار هالیوودی در ایران

حضور بدلکار هالیوودی در ایران 4

او همچنین در آخرین فیلم جکی چان نیز به عنوان بدلکار حضور داشته است.

حضور بدلکار هالیوودی در ایرانحضور بدلکار هالیوودی در ایران 5

بدری اضافه کرد: این بدلکار به ایران آمده تا تجربه واژگون کردن ماشینی که طراحی آن را برعهده داشتم، انجام دهد. در این کار برای آماده سازی ماشین یک هفته وقت گذاشتیم تا تمام مسایل ایمنی را رعایت کنیم.

حضور بدلکار هالیوودی در ایرانحضور بدلکار هالیوودی در ایران 6

وی با ابراز امیدواری از اینکه این همکاری‌ها خدمتی در راستای کمک به صنعت سینمای ایران باشد، ادامه داد: بیش از ۵ سال همکاری مداوم با این بدلکار داشته‌ام که آخرین آن‌ها فیلم بین‌المللی «علی نینو» بود.


حضور بدلکار هالیوودی در ایران

حضور بدلکار هالیوودی در ایران 7

به گفته بدری از دیگر اعضای این گروه هادی باقری از موتورسواران سبک کراس بود که ماشین دیگری را واژگون کرد و تجربه حضور در چند فیلم بین المللی و ایرانی دیگر را هم دارد.