پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

فوتبالیست معروف ایرانی در جشن عروسی تایلندی ها + عکس

فوتبالیست معروف ایرانی در جشن عروسی تایلندی ها + عکس

فوتبالیست معروف ایرانی در جشن عروسی تایلندی ها
 

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال عکسی از حضورش در یک عروسی در تایلند منتشر کرده است. بهشاد یاورزاده که سالها در تیم های مختلف ایران بازی کرده است و سابقه حضور در تیم استقلال را هم دارد، این روزها فوتبالش را در تایلند دنبال می کند.

فوتبالیست معروف ایرانی در جشن عروسی تایلندی ها + عکس

این بازیکن که به تیم ملی هم دعوت شده بود با ظاهری عجیب در فوتبال تایلند حضور دارد. او در عروسی پسر باشگاه تایلندی اش هم شرکت کرده بود و با عروس و داماد هم عکس یادگاری گرفته است که این عکس را مشاهده می کنید!

 

هشاد یاورزاده  گفت که در تایلند جا افتاده و تصمیمی برای بازگشت به ایران ندارد. وی گفت شرایطم اینجا عالی است.شرایط من در لیگ تایلند عالی است. در اینجا من موفق شدم 16 گل بزنم و 4، 5 پاس گل هم داده ام و یکی از بازیکنان خوب این تیم هستم. از شرایط تایلند راضی ام و می خواهم به فوتبال در اینجا ادامه بدهم.نتوانستم در فوتبال ایران موفق شوم

 

من یک روز در فوتبال ایران استعداد محسوب می شدم اما شرایط برایم طوری رقم خورد که نتوانم توانایی هایم را نشان دهم. البته الان از فوتبالم در لیگ تایلند کاملا راضی هستم و دوست دارم فوتبالم را در همین کشور به پایان برسانم.

 

خدا را شکر پرداختی های قرارداد در تایلند بد نیست البته شرایط طوری نیست که بازیکنان ایرانی سورپرایز شوند و به لیگ این کشور بروند اما حداقل حسنش این است که بازیکنان پولی که توافق کرده اند به صورت کامل دریافت می کنند. این حسن بزرگی است که در لیگ این کشور وجود دارد.

 

برخلاف ایران در لیگ ایران به بازیکنان خیلی احترام می گذارند. من در یکی از بازیهای تیم بینی ام شکست و آنها من را به ایران اعزام کردند و زیرنظر بهترین پزشک جراح عمل کردم. آنها تمام هزینه ها را خودشان دادند و حتی برای من بلیت رفت و برگشت تهیه کردند که این موضوع برایم خیلی جالب بود.

 

حسن تیمی که من در آن بازی می کنم این است که بسیار پرطرفدار است و این به بازیکنان داخل زمین انگیزه می دهد. برای من که زمانی در استقلال بازی کرده ام، خیلی مهم است که این تیم تماشاگر دارد چراکه در ایران تیم هایی وجود دارد که تماشاگران ندارند و بازیکنان در زمین بی انگیزه هستند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

تیپ عجیب بازیکن استقلال در تایلند + عکس

 

حجاب منشوری “نیکی کریمی” در یکی از روزهای پاییز! +عکس

 

نیمار فوتبالیست معروف درکنار مشهورترین مدل برزیلی (عکس)

 

رونمایی 6 مدل موی زشت و مضحک تاریخ فوتبال + عکس

 

 

Loading...
فحشا در آذربایجان با انتخاب زیباترین دختر برهنه دنیا + عکس
فحشا در آذربایجان با انتخاب زیباترین دختر برهنه دنیا + عکس
مشاهده بیشتر