پسر بچه ای که از راه بینی غذا می خورد (عکس)

پسر بچه ای که از راه بینی غذا می خورد (عکس)


آلرژی (حساسیت) مشکلی است که بسیاری از مردم جهان به آن دچار هستند. این بیماری زمانی به وجود می آید که شما حساسیت خاصی به یک ماده خاص داشته باشید اما آلرژی ها گاهی فراتر از یک حساسیت ساده می روند و به بیماری های کشنده تبدیل می شوند.

پسر بچه ای 6 ساله به نام فینالی دولان دچار یک آلرژی خاص و عجیب به نام اسینوفیلیک شده است. به گزارش پارس ناز این آلرژی  کاری میکند تا بیمار به هیچ عنوان قادر به خوردن غذاهای مختلف از طریق دهانش نباشد و این بدین معنی است که هیچ غذای جامدی نمی تواند بخورد.
 


او سه سال پیش به این آلرژی دچار شد و خانواده اش زمانی متوجه آن شدند که دیدند او با هر بار غذا خوردن بیمار می شود. این بیماری  باعث می شود تا گلوی کودک دچار ضعف خاصی شود و نمی تواند غذاها را پایین ببرد. اسینوفیلیک بیماری نادری است که تنها یک نفر از هر 100 هزار نفر را ممکن است بیمار کند.
 
ریشه این بیماری در نبود کروموزم های لازم یا مشکلات ژنتیکی دیده شده و درمانی برای آن تا به حال پیدا نشده است. این پسر بچه انگلیسی برای انکه بتواند زنده بماند و مواد مغذی را دریافت کند باید از طریق بینی اش غذا بخورد. یک دستگاه خاص همیشه روی صورت او قرار دارد که غذاهای مایع درون ان ریخته شده و از طریق بینی به بدن او می رسد.Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
تبلیغات