"> قلب این دختر 13 ساله در کیف دستی اش می تپد (عکس)

پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

قلب این دختر 13 ساله در کیف دستی اش می تپد (عکس)

قلب این دختر 13 ساله در کیف دستی اش می تپد (عکس)
کیا" یک دختر 13 ساله امریکایی است که مثل تمام همسن و سالهای خود علاقه مند به بازی و شیطنت و گردش با دوستان است اما تفاوت مهمی که او با دختران دیگر دارد این است که قلب او توسط یک باتری که در کیف دستی اش قرار دارد میتپد و او مجبور است همیشه این کیف را با خود داشته باشد.او در سن ده سالگی دچار یک بیهوشی عمیق شد که به گفته پزشکان حاصل نارسایی قلبی او بوده است بعد از بستری شدن در بیمارستان پزشکان اعلام کردند که او نیاز به یک قلب جدید دارد و به این ترتیب نام او در فهرست انتظار دریافت عضو قرار گرفت اما تا زمان دریافت عضو مجبور است به این روش زندگی کند.
 

این کیف دستی شامل یک باتری قوی است که به دریچه مصنوعی قلب او شوک وارد میکند.پزشکان سعی کرده اند تا با استفاده از یک پمپ تیتانیومی در قلب او و شارژ آن توسط یک باتری خارج از بدن تا پیدا شدن یک قلب اهدایی او را زنده نگه دارند.پزشک معالج او میگوید: این تنها راهی بود که برای رفع مشکل او پیدا کردیم و امیدواریم تا پیدا شدن یک قلب اهدایی او بتواند از این طریق زندگی اش را اداره کند.
 

او مدت دو ماه در بیمارستان بستری بود و اکنون ماه هاست که با کیف دستی اش زندگی میکند . در این کیف علاوه بر باتری یک مانیتور هم وجود دارد که با یک کابل نازک از طریق بینی و از داخل اندام تنفسی اش به قلب متصل است.
 
 
 
 
پرداد