پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند! +عکس

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند! +عکس

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند, انتخاب نام نیکو از جمله وظایفی است که برعهده پدر و مادر می باشد.

 

برگزیدن نام برای فرزندان می تواند ناشی از باورها و اعتقادات افراد، توجه به متفاوت بودن، پیروی از مد و بسیاری از عوامل متفاوت دیگر باشد. در این میان، نام هایی که اقشاری مانند هنرمندان برای فرزندان خود انتخاب می کنند برای خیلی ها مورد توجه است. 

 

برخی از اسامی که ستاره های هنری برای فرزندان انتخاب کرده اند را در اینجا می بینید:

مجید صالحی امسال صاحب یک دو قلوی پسر و دختر به نام‌های « آروین» و «حنا» شده است. 

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند! +عکساحسان کرمی مجری و گوینده رادیو، در شب عید قربان امسال صاحب فرزند پسری شد که نامش را «نیک مهر» گذاشت.

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند! +عکسشیلا خداداد در آبان ماه سال گذشته صاحب فرزند پسری شد که نام او را «سامیار» گذاشت.

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند! +عکسترانه علیدوستی که از بازیگران موفق سینمای ایران است نام «حنا» را برای دخترش انتخاب کرده است.

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند! +عکسکامبیز دیرباز 29 اردیبهشت امسال پدر شد و «نیاز» نامی بود که برای دخترش برگزید.

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند! +عکس«پناه» نامی است که شاهرخ استخری برای دختر خود انتخاب کرده است.

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند! +عکسپیمان معادی دو فرزند به نام های «رایان» و «باران» دارد.

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند! +عکسنیما کرمی و زینب زارع که هر دو آنها از مجریان تلویزیون هستند نام «نیل» را برای دختر خود انتخاب کرده اند.

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند! +عکسنام دختر رضا رشید پور «هلن» است و فرزند پژمان بازغی «نفس» نام دارد.

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند! +عکسامیر رضا دلاوری بازیگری که با سریال «ماچند نفر» شناخته شد نام «دیار» را برای دخترش برگزیده کرد.

اسم های عجیبی که بازیگران برای کودکان خود انتخاب کرده اند! +عکس

 

 

 

Loading...
جراحی سینه باورنکردنی دختری برای رسیدن به سینه های بسیار بزرگ
جراحی سینه باورنکردنی دختری برای رسیدن به سینه های بسیار بزرگ
مشاهده بیشتر