پارس ناز پورتال

قاصدک 24

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی,در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و … ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.
 

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و … در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

 
*******
مهناز افشار دید پوزیشن و لوکیشنی نمانده که از خود عکس نگرفته باشد، رفت روی کابینت خانه شان تا به همه نشان بدهد در ناامیدی بسی امید است!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی
صحنه ای از نمایشنامه خوانی «آناکارنینا». ترانه علیدوستیِ منتظر و اشکان خطیبیِ در حس!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعینوعی دیگر سلفی رایج میان چهره ها، سلفی «ما چقدر شادیم!» نام دارد که دوستان در لحظه عکاسی تا مرز مرگ می‌خندند تا نشان دهند چقدر خوشحال هستند! همانطور که می‌بینید علی اوجی و سروش رضایی (انیماتور) از این مدل سلفی ها گرفته اند.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیخُب جوابش معلوم است احمد جان، عکاسی نکن!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیهدی زین العابدین مست از عطر گل های نرگس! در زیر عکس هم به سبک مجریان برنامه های خانوادگی شبکه یک به همه سلام عرض کرده است!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسلفی حامد کمیلی با هومن برق نورد در پشت صحنه سریال پرده نشینان . هومن برق نورد در این فیلم در تجربه ای متفاوت نقش یک روحانی را بازی میکند.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسلفی مجید واشقانی بازیگر سریال های تلوزیونی با کلاه آدیداسش. نکته جالبِ عکس تعریف و تمجید نیما شاهرخ شاهی زیر عکس است!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسحر قریشی با این پست تولد دوست بانمکش، علی صادقی را تبریک گفت.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیعماد طالب‌زاده آقا پسر را گذاشته وسط و کادو های جدیدش را هم دورش چیده و این اثر هنری را ثبت کرده است.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیالهام حمیدی با این پست هوادارانش را به تماشای سریال “همه چیز آنجاست” با هنرنمایی خودش دعوت کرد.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیحسام نواب صفوی در آخر دنیا!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیعکس بدون شرح بهنوش بختیاری.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیماجرا از این قرار بود که بهداد سلیمی، قهرمان ملی کشورمان عکسی از خودش در یک رستوران گذاشت و همه را به آن جا به صرف دیزی دعوت کرد. از قضا رستورانی که آقا بهداد عکسش را گذاشته بود، یکی از معروف ترین قلیانسرا های تهران بود!

 

همین باعث شد که موج انتقاد ها زیر عکس روانه شود که: “بهداد از تو بعید بود! بهداد و قلیوووون؟؟؟ این از ورزشکار و قهرمانمون وای به حال جوونا!” که این کامنت ها به مذاق بهداد خوش نیامد و عکسش را پاک کرد و این توضیح را نوشت که جان عزیزتان بیخیال شوید! قلیان ها تزئینی بود!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسلفی بهاره رهنما و محمدرضا شیرخانلوی دوست داشتنی.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیپدیده ای که چند وقتی است چهره های ما را اذیت و نگران کرده است، هک شدن صفحه های شخصیشان در شبکه های اجتماعی است، به طوری که هکر های محترم صفحه چهره مورد نظر را هک می‌کند و بدون اینکه صدایش را در بیاورند، جای آن دوست عزیز پست و مطلب میگذارند!

 

که این عکس ها و پست ها گاهاً تخریبی، دروغ و غیر اخلاقی است و تا چهره ها بیایند و اعلام کنند که صفحه شان هک شده کلی لطمه به وجهه شان وارد می‌شود. صفحه پولاد کیمیایی هک شده بود که خوشبختانه پولاد سریع پسش گرفت و این عکسِ”لایک اِ باس” را گذاشت!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسلفی مهرداد صدیقیان، محمدرضا غفاری و دوستشان. همگی تیپ زده و در حال رفتن به مکان مورد نظرشان!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیحدیث فولادوند، زیبا بروفه و باقی دوستان در پشت صحنه یک فیلم یا سریال.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیزهرا عاملی عزیز در کنار همسر محترم.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسردار آزمون با این پستش حسابی از خجالت خبرنگاران درآمد.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیعکس جدید بهاره کیان افشار با شعری دردناک!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیچهره ها در شیراز. رامبد جوان، محمدرضا فروتن و شهاب رمضان. مقدار پارچه مصرفی در شال گردن محمدرضا فروتن با پرده های کاخ نیاوران رقابت نزدیکی دارند!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسیروان خسروی در آرایشگاه. و یا شاید آقای آرایشگر در خانه سیروان. خلاصه اینکه سیروان دارد به موهایش صفا می‌دهد.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیعکس بامزه‌ای که محسن یگانه از دخترش به اشتراک گذاشت. اگر تغییری در مراحل رشد فرزندان دلبندِ چهره های ما ایجاد شود، مطمئناً به لطف والدین محترم از این تغییر باخبر خواهیم شد.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیپس از به اشتراک گذاشتن این جمله توسط علی کریمی، مدارس ابتدایی نوبت صبح و عصر تعطیل شد. از بس که جمله سنگین بود!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیروزبه نعمت اللهی مو هایش را باز کرد تا هوایی بخورند.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیعکس یادگاری شقایق دهقان و سحر جغفری جوزانی، در حاشیه مراسمی، تئاتری، همایشی … همچین جایی. بهاره رهنما هم آن پشت دارد با یکی از مهمان ها سلام علیک می‌کند!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیشاید باورتان نشود، ولی همین چند روز پیش امیرمحمد وارد 19 سالگی اش شد! بله! نوزده سال! همان طور که در عکس می‌بینید، امیر محمد در مقایسه با عکس چند ماهگی اش تغییر زیادی در این نوزده سال نکرده است!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسلفی احسان کرمی، گلاره عباسی و حمید حامی در پشت صحنه برنامه زنده رود. خنده های همیشگی و متانت ذاتیِ گلاره عباسی، او را به یکی از خوش عکس ترین چهره های ما تبدیل کرده است.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیمیلاد کی‌مرام خودش را همرنگ پاییز کرده و این عکس پاییزی را انداخته است. فقط توصیه می‌کنیم این لباس ها را پس از اتمام عکاسی عوض کند و با آنها وارد اجتماع نشود. ما دوستش داریم و بخاطر خودش می‌گوییم، خوبیت ندارد!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیمتاسفانه انوشیروان ارجمند، بازیگر کهنه کار سینما این روز ها حال مساعدی ندارد و در بیمارستان بستری است. همان طور که می‌بینید، پسرش برزو ارجمند ملتمسانه خواهان بهبودی اش از خداست. ما نیز دعاگوی هنرمند پیشکسوتمان هستیم.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسولماز حصاری، ملیکا شریفی نیا و سحر قریشی در پشت صحنه فیلم جدیدشان با عنوان “پانسیون دختران”.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیشاهین جمشیدی، مجری برنامه گلخانه عصر ها پس از اتمام کارش یک سر به کارتینگ آزادی می‌رود و تمامی هیجاناتی که حین اجرایش کنترل کرده یک جا خالی می‌کند!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیهمانطور که در عکس میبینید، پریوش نظریه سرش حسابی مشغول درگیری های کاری و غیر کاری است و وقت نمی‌کند به پیام های دوست داران پاسخ دهد.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیگویا «آخر دنیا» به یکی از مکان های توریستی چهره های ما تبدیل شده است! پس از حسام نواب صفوی، الهه حصاری هم عکس خود را از «آخر دنیا» آپلود کرد!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسلفی اندیشه فولادوند و پوریا عالمی. اندیشه هم که از این ژست اش دست بر نمی‌دارد.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیچون دیگر آیفون 6 در بین چهره ها به درجه «خز شدگی» رسیده، به آیفون 6 ترانه علیدوستی گیر نمی‌دهیم و از کنارش می‌گذریم!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسلفی ارسلان قاسمی در کنار شلنگ قلیان‌اش! سکوت می‌کنیم.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسلفی نفیسه روشن و سیاوش خیرابی و رفقا. همیشه در عکس های سلفی دسته جمعی، یک رفیق مظلوم پیدا می‌شود که نقش پایه نگهدارنده دوربین را ایفا کند. در این جا این دوست خوش سبیل‌مان زحمت را به دوش کشیده!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعینیما شاهرخ شاهی در کشتی تفریحی کروز در حال فوتبال زدن با بچه ها، در قلب دریای مدیترانه. خوش بگذرد نیما جان. فقط کرم ضد آفتاب بزن که پوستت نسوزد.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیمهدی پاکدل واژه جدیدی به جای واژه سلفی معرفی کرد. “خود تصویر پنداری”. ببینیم استقبال می‌شود یا نه.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیمهران مدیری و ستاره های سریال اتاق عمل که همچنان بی‌صبرانه منتظر اش هستیم.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیعلیرضا جعفری همه جانبه دنباله روی عمویش است، چه در زمینه نوع بازی، چه در ظاهر چه در سبیل!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیژستی تکراری که هر بار فقط شخصی که خورشید را گرفته عوض می‌شود! حالا هم نوبت بیتا سحرخیز شده.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیبه حرمت خنده هایی که بر لب مردم آورده اید، خدا هر دوی شما را برای‌مان حفظ کند.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیهنرمندان سینما و تئاتر در کنار شمس لنگرودی، شاعر معاصر کشورمان. مهران رنجبر، حمیدرضا آذرنگ، نسیم ادبی، داوود میرباقری، رحیم نوروزی، اصغر همت و …

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیعکس آتلیه ای خانواده رضا صادقی. در این عکس بهتر از عکس های قبل می‌توان تشخیص داد که تیارا شبیه مامان است یا بابا. شما بگویید؟

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی«عکس از سلفی‌گیری» محمدرضا فروتن و رامبد جوان! کسی که اولین بار واژه سلفی را بکار برد هیچ گاه به این روز فکر نمی‌کرد که از این کلمه بتوان این همه مشتق ایجاد کرد! البته نباید از زحمات چهره های عزیز به سادگی گذشت!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیفرناز رهنما.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیکامبیز دیرباز با این عکس نشان داد که هیچ لوکیشنی هیچ گاه تکراری نمی‌شود! حتی اگر آخرین فردی باشد که در آن موقعیت عکس گرفته!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیمهناز افشار در کودکی در کنار برادر محترم.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسلفی محمدرضا غفاری و فاطمه معتمد آریا.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیدانیال جان، اگر نمی‌نوشتی هم خودمان متوجه می‌شدیم که عکستان سلفی آینه ای است، نیازی نبود عکس به این زیبایی را خراب کنی!چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیپوریا عالمی و طنازی هایش، که این بار صابر ابر را گیر آورده است!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیشما را با عکس نمایه جدید الناز شاکردوست در اینستاگرامش تنها می‌گذاریم.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیاین روز ها چالش جدیدی در شبکه های اجتماعی شروع شده که موضوع اش با قبلی ها کاملاً متفاوت است و می‌توان گفت که اصلاً با چالش های قبلی قابل مقایسه نیست. حرکتی زیبا که بنیان گذارش نرگس آبیار بود و به صورت زنجیر وار با دعوت های مختلف در حال جریان است. این چالش، به اشتراک گذاشتن عکس با مادر است.

 
 

در زیر چند مورد از این عکس ها را میبینید.

نرگس آبیار
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی

 شبنم قلیخانی
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیگلاره عباسی
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیستاره و لاله اسکندری
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیاحسان کرمی
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیآزاده نامداری
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیهانیه توسلی از کمبود آدم حسابی در اطرافش کلی شکایت کرد! حالا منظور هانیه جان از «آدم حسابی» دقیقاً چیست، خدا داند!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیمتین ستوده و نگاه چپ چپ اش به عکاس!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیگویا فرهاد مجیدی حیاط خانه شان را با استیج فشن شو اشتباه گرفته است!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیدکتر اسحاق جهانگیری یکی دیگر از سیاستمداران فیسبوک باز ما است. این عکس را هم از کوه نوردی خود در صفحه فیسبوکش به اشتراک گذاشت و با هزاران کامنت “خسته نباشی دکتر” مواجه شد.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسلفی کلوزآپ نیوشا ضیغمی.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیپارسا پیروز فر علاوه بر درخشش در سینما و تئاتر، در سبک های مختلف نقاشی هم حرف زیادی برای گفتن دارد. اگر به صفحه اینستاگرام پارسا سر بزنید، نمایشگاهی مجازی از نقاشی هایش را مشاهده خواهید کرد. این پرتره از “ساموئل بکت” هم یکی از آثار پارسا پیروزفر است.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسولماز حصاری، بهنوش بختیاری و نرگس محمدی در پشت صحنه فیلم جدیدشان. هنوز هم این سوال همیشگی که این همه فیلم و سریال کِی پخش خواهد شد، در ذهنمان جولان می‌دهد.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسیاوش خیرابی عکسی از خود با چشم و چال کبود به اشتراک گذاشت و گفت: خبرای خوبی در راهه! سیاوش جان به خدا کتک خوردن شما خبر خوبی برای ما نیست، خبر های خیلی بهتری هم می‌توان شنید!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیعکس جدید شهرزاد کمالزاده. با تشکر ویژه از نورِ قوی آقای عکاس.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیو اما جایزه “بدون شرح ترین” عکس هفته تقدیم می‌شود به این عکس تینا آخوند تبار!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیعکس جالب هلیا امامی با لباس های پدر بزرگ!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیسلفی پیام صادقیان و دوستش با داستانی 8 ریشتری در زیر عکس!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیمصطفی پاشایی که صفحه برادر مرحومش را کاملاً صاحب شده است، هر از چند گاهی عکسی از مرتضی می‌گذارد و دل هواداران را خون می‌کند.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیلیلا اوتادی.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیشما هم موفق باشی محسن جان. خوش بگذرد آن ورِ آب.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیهنرنمایی جدید عبدالله اسکندری، این بار روی صورت ناصر ملک مطیعی.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیگریم بسیار جالب سپند امیرسلیمانی در فیلم جدیدش، در کنار علی قربانزاده و سامان خان مقدم.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیکاریکاتوری که امین زندگانی از خودش و همسرش به اشتراک گذاشت.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعیو در پایان، شیلا خداداد که در یک گالری نقاشی این عکس را گرفت و به اشتراک گذاشت.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی