پارس ناز پورتال

قاصدک 24

عکسی از قلیان کشیدن هافبک منچستر سیتی

عکسی از قلیان کشیدن هافبک منچستر سیتی

عکسی از قلیان کشیدن هافبک منچستر سیتی

 

مدتیست قلیان کشیدن جزو تفریحات اروپاییان شده است ! این رسم حتی در بین ورزشکاران نیز دیده میشود ! به نحوی که فوتبالیست ارزشمند تیم منچستر سیتی هم سری به قلیان میزند ! به گزارش پارس ناز  رحیم استرلینگ هافبک انگلیسی توانای تیم منچسترسیتی بار دیگر در حال قلیان کشیدن رویت شد.

عکسی از قلیان کشیدن هافبک منچستر سیتی

به گزارش پارس ناز ، رحیم استرلینگ(Raheem Sterling) عضو باشگاه منچسترسیتی(Manchester City)،در کافه های انگلیس برای بار دوم در حال قلیان کشیدن دیده شد .ممکن است این قضیه برای این مهاجم انگلیسی تیم منچستر سیتی گران تمام شود!

 

تیم ملی انگلیس هفته گذشته در رقابت‌های یورو 2016 مقابل تیم ملی استونی با نتیجه  2 بر صفر پیروز شد و گل دوم انگلیس را استرلینگ به ثمر رساند. این بازیکن کلیدی تنها یک روز بعد به نشانه جشن پیروزی در یکی از کافه‌های انگلیس در حال کشیدن قلیان دیده شد.

 

یکی از کارگران کافه که شاهد این ماجرا بوده است در مصاحبه با روزنامه سان لندن(The Sun) گفت: به صورت ناگهانی استرلینگ را به همراه دوستانش دید که در حال کشیدن قلیان در کافه بودند.البته این اولین باری نیست که استرلینگ در کافه در حال قلیان کشیدن مشاهده می‌شود، او پیش از این هم زمانی که در تیم لیورپول(Liverpool)بازی می کرد در حال قلیان کشیدن رویت شده بود. حال باید منتظر واکنش باشگاه منچسترسیتی بر این عمل مهاجم انگلیسی‌اش باشیم.

 

 

مطالب مرتبط:

 

چگونه از قلیان کشیدن رهایی پیدا کنیم؟!

 

با کشیدن قلیان بسوی ناباروری می روید

 

واقعیت های وحشتناک درباره کشیدن قلیان