پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

مشکلان زن زیبای هالیوودی به خاطر فرزند خوانده اش!

مجموعه : اخبار سینما
مشکلان زن زیبای هالیوودی به خاطر فرزند خوانده اش!

مشکلان زن زیبای هالیوودی به خاطر فرزند خوانده اش,چارلیز ترون و شون پن به دلیل درست مراقبت نکردن از فرزند خود، به دادگاه فرا خوانده شدند.

 

چارلیز ترون 39 ساله و شون پن 54 ساله برای گردش و تفریح به یکی از تفرجگاه های کالیفرنیا رفته بودند و جکسون پسر خوانده چارلیز ترون همراه آنها بود که دچار این دردسر شدند.

 

گفته می شود یکی از رهگذران متوجه می شود جکسون اندکی دورتر از این زوج مشهور با بداخلاقی در گوشه ای نشسته است. رهگذر برای اینکه ببیند، بچه برای چه ناراحت است، به او نزدیک می شود.

مشکلان زن زیبای هالیوودی به خاطر فرزند خوانده اش!اما چارلیز ترون به او هشدار می دهد که نزدیک بچه نشود. این فرد نیز با تصور اینکه یکی از این دو بازیگر یا هر دو آنها با بچه بدرفتاری کرده اند، با پلیس تماس می گیرد. پلیس اندکی بعد این زوج را دستگیر می کند. اما در نهایت هیچ مدرکی که نشان دهد آنها با فرزند خود بدرفتاری کرده اند، به دست نیامد.

چارلیز ترون پیشتر درباره فرزند خود به خبرنگاران گفته بود: او بچه فوق العاده مستقلی است. هشیاری او واقعاً مرا متعجب می کند. او خیلی سریع همه چیز را می فهمد و درک می کند.

 

شاید در ابتدا خجالتی به نظر برسد اما بعد ناگهان متوقف ناپذیر می شود. چارلیز ترون و شون پن اکنون چند ماه است که روی پروژه «آخرین چهره» کار می کنند. فیلم را پن کارگردانی می کند و ترون نیز از بازیگران آن است. خاویر باردم دیگر بازیگر اصلی این فیلم است.

مشکلان زن زیبای هالیوودی به خاطر فرزند خوانده اش!این دو بازیگر مدتی است به عنوان یک زوج در مجامع ظاهر می‌شوند. نکته حالب در این خبر، حق کودکی است که بالاتر از حقوق ستارگان سینما، بر اساس گزارش یک شهروند دیگر، رعایت می‌شود.
 
 
 
 
 
 
منبع: کافه سینما