پارس ناز پورتال

قاصدک 24

جزئیات تیر اندازی مرگبار به عزادارن حسینی در دزفول

جزئیات تیر اندازی مرگبار به عزادارن حسینی در دزفول

جزئیات تیر اندازی مرگبار به عزادارن حسینی در دزفول

 

 تیراندازی شامگاه جمعه در دزفول 2 تن از عزاداران حسینی را به کام مرگ کشاند.تیراندازی شامگاه جمعه در دزفول 2 تن از عزاداران حسینی را به کام مرگ کشاند.به گزارش پارس ناز شب گذشته چند نفر ناشناس به یک تکیه هیات عزاداری در شهر صفی آباد دزفول تیراندازی کردند. شهر صفی آباد از شهرهای تابعه شهرستان دزفول است.. این افراد ناشناس که سوار بر یک دستگاه سواری پژو بودند محل تکیه هیات عزاداری قمر بنی هاشم شهر صفی آباد را به رگبار بستند و متواری شدند.

جزئیات تیر اندازی مرگبار به عزادارن حسینی در دزفول

این حادثه حوالی ساعت 22:30 دقیقه جمعه شب در شهر صفی آباد دزفول اتفاق افتاد. این حادثه زمانی روی داد که چند فرد ناشناس سوار بر یک‌دستگاه خودروی سواری پژو پارس محل تکیه هیات عزاداری قمر بنی‌هاشم این شهر را به رگبار بستند..گفتنی است، این تیراندازی دو کشته و مجروح برجای گذاشته است.شایان ذکر است،مسوولان انتظامی و امنیتی دزفول در حال بررسی این حادثه هستند.به گفته شاهدان، این حادثه پس از عزاداری هیات رخ داد. مسوولان انتظامی و امنیتی دزفول در حال بررسی این حادثه هستند.

بر اثر تیراندازی به عزاداران حسینی در شهر صفی‌آباد دزفول، دو نفر کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.در این حادثه حسین کریمی یگانه 28 ساله و بهمن رضایی 25 ساله بر اثر شدت جراحات وارده، در بیمارستان جان باختند. همچنین کاظم بختیاری و امین جلیل اسلام نیز از ناحیه زانو تیر خورده و در بیمارستان تحت مداوا قرار دارند.

 

به گفته این منبع آگاه، سرنشینان خودرو که سر و صورت خود را پوشانده بودند با اسلحه جنگی محل هیات عزاداری قمر بنی هاشم را به رگبار بسته و سپس به سرعت از محل حادثه متواری شدند.این منبع آگاه اضافه کرد: مجروحان این حادثه بلافاصله به بیمارستان گنجویان شهر دزفول اعزام شدند.بر اساس این گزارش این حادثه پس از پایان عزاداری در این هیات اتفاق افتاده است؛ ماموران انتظامی و امنیتی دزفول در حال بررسی این حادثه هستند.

 

منبع :فارس

 

 

مطالب مرتبط:

 

تیراندازی یک فوتبالیست معروف بسوی یک زن + عکس

 

تیراندازی در گروه موسیقی ایرانی در نیویورک! (عکس)

 

شلیک ترسناک زن و شوهر با توپ !! (عکس)

 

تاریخی ترین شلیک در جنگ کشور افعانستان..عکس