پارس ناز پورتال

قاصدک 24

عکس های جدید آنجلینا جولی به همراه برد پیت در فرش قرمز فیلم Unbroken

عکس های جدید آنجلینا جولی به همراه برد پیت در فرش قرمز فیلم Unbroken

عکس های جدید آنجلینا جولی به همراه برد پیت در فرش قرمز فیلم Unbroken,عکس های جدید آنجلینا جولی و همسرش برد پیت را بر فرش قرمز فیلم Unbroken یا نشکسته در سیدنی استرالیا مشاهده می کنید.

عکس های جدید آنجلینا جولی به همراه برد پیت در فرش قرمز فیلم Unbrokenفیلم زندگی‌نامه‌ای با نام Unbroken (نشکسته) به کارگردانی آنجلینا جولی در خلیج مورتن در استرالیا فیلمبرداری شد.

عکس های جدید آنجلینا جولی به همراه برد پیت در فرش قرمز فیلم Unbrokenداستان درباره لویی زامپرینی (اوکانل) ورزشکار شرکت‌کننده در المپیک 1936 برلین و قهرمان جنگ است که در جنگ جهانی دوم از یک سانحه هوایی جان سالم به در برد و 47 روز را روی یک کَلَک گذراند. در نهایت ژاپنی‌ها او را به دام انداختند و به یک اردوگاه زندانیان جنگی فرستادند.

عکس های جدید آنجلینا جولی به همراه برد پیت در فرش قرمز فیلم Unbrokenاوکانل، گلیسن و ویتراک برای بازی در اولین صحنه‌های خود در «نشکسته» که مربوط به روزهای پس از سقوط هواپیماهاست، تحت یک رژیم غذایی سخت قرار گرفتند.

عکس های جدید آنجلینا جولی به همراه برد پیت در فرش قرمز فیلم Unbroken

عکس های جدید آنجلینا جولی به همراه برد پیت در فرش قرمز فیلم Unbroken«نشکسته» با اقتباس از کتابی به همین نام نوشته لورا هیلنبرند  ساخته می‌شود. این کتاب سال 2010 منتشر شد و 14 هفته در نیویورک تایمز در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌ها بود.
این فیلم پس از «در سرزمین خون و عسل» در ۲۰۱۰ دومین تجربه کارگردانی جولی است.