پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

قائد اسلامی نسب کشته شد + عکس

قائد اسلامی نسب کشته شد + عکس

قائد اسلامی نسب کشته شد 

 

صبح امروز در یک حادثه رانندگی در محور گناوه ـ دیلم استان بوشهر که بین دو دستگاه پژو اتفاق افتاد، متأسفانه 5 نفر کشته و 2 نفر زخمی شدند که قائد اسلامی نسب نیز در بین کشته شدگان بود.

 

این تصادف هولناک بین دو دستگاه پژو،‌ در محور گناوه به دیلم (10 کیلومتری دیلم)، اتفاق افتاد که متأسفانه 4 نفر از سرنشینان یکی از خودروها جان خود را از دست دادند و در خودروی دیگر نیز یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

قائد اسلامی نسب کشته شد + عکس

در این حادثه ناگوار رانندگی، قائد اسلامی‌نسب به همراه همسر و دخترش در بین کشته‌شدگان این حادثه رانندگی بودند.پس از وقوع این حادثه بلافاصله نیروهای امدادی در محل حادثه حاضر شدند و زخمی‌ها به بیمارستان دیلم منتقل شدند.

 

لازم به ذکر است قائد اسلامی‌ نسب همان چهره معروف انقلابی است که در روز فرار شاه از ایران، در 26 دی‌ماه 57، روزنامه اطلاعات را روی سر خود گذاشته بود. وي كه داراي مدرك كارشناسي ارشد مديريت دولتي بود ،مدت دو سال فرماندار ديلم، چهار سال فرماندار دشت آزادگان و بيش از يكسال نيز فرماندار ماهشهر و همچنین اوایل انقلاب مسئولیت جهاد دیلم ، گناوه را هم بر عهده داشته است .وی فرماندار نمونه كشور در سال 89 نيز شد.

 

قائدی‌نسب کاندیدای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود  وی  از مبارزين پيش از انقلاب بوده كه همزمان با دهه مبارك فجر تصاوير وي بارها از شبكه هاي مختلف تلويزيوني پخش شده است.

 

 قائد اسلامي‌نسب فرزند مرحوم خليفه خواجه‌گيري متولد سال 1335، داراي مدرك تحصيلي مهندسي عمران و فوق ليسانس مديريت دولتي، دوران طفوليت و تحصيلات ابتدايي خود را در روستاي ليلتين از توابع شهرستان بندر ديلم گذراند؛ بعدها براي ادامه تحصيل به شهر ديلم رفته و مدرك سيكل را در شهر ديلم و ديپلم متوسطه را نيز در هنرستان حاج جاسم بوشهري در سال 54 اخذ كرد، وی سابقه چهار سال فرمانداری دشت آزادگان و بيش از يكسال فرمانداری ماهشهر را نیز در كارنامه خود داشت

 

 

مطالب مرتبط:

 

تصادف دلخراش و مرگبار در اردبیل در جاده + عکس

 

عکس های وحشتناک تصادف راننده زن مشهدی با گاردریل

 

کابوس ترسناک این دختر دانشجو بعد از تصادف + عکس

 

 

 

Loading...
خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس
خوش اندام ترین دختر قد بلند آمریکایی مدل شد +عکس
مشاهده بیشتر