پارس ناز پورتال

جواد ظریف و همسرش در جشن تولد رفیعی +عکس

جواد ظریف و همسرش در جشن تولد رفیعی +عکس

جواد ظریف و همسرش در جشن تولد رفیعی

 

جشن تولد رفیعی با حضور جواد ظریف در تالار وحدت برگزار شد .سه‌شنبه شب، محمدجواد ظریف وزیرامور خارجه کشورمان به همراه همسرش برای تماشای نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار …» به تالار وحدت رفتند.وزیر امور خارجه ایران در کنار همسرش به تماشای این نمایش دعوت شده بودند . وی در حاشیه تماشای نمایش «خاطرات و کابوس های یک جامه دار از زندگی و قتل میرزا تقی خان امیر کبیر» هنرایرانی را بهترین نماینده عظمت ملت ایران معرفی کرد.

 

در سه شنبه شب 22 دی ماه 94 تالار وحدت با اجرای نمایش “خاطرات و کابوس های یک جامه دار از زندگی و قتل میرزاتقی خان امیر کبیر” نوشته و کارگردانی دکتر علی رفیعی مملو از جمعیت بود. یکی از تماشاچیان این نمایش جالب   محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دولت بود که به همراه همسرش به تماشای این نمایش نشست.

 

در آستانه سیو چهارمنی دوره برگزاری جشنواره تئاتر فجر ، خبرنگاری از نقش تئاتر در دیپلماسی فرهنگی ازین سیاستمدار محبوب کشور پرسید و دکتر ظریف در پاسخ وی گفت: من معتقدم که هنر ایرانی و امکان معرفی واقعیات این هنر به جهان بهترین نماینده برای نشان دادن عظمت فرهنگی ملت ماست. تولید این گونه آثار می تواند نشانی از دیپلماسی فرهنگی ما باشد.

جواد ظریف و همسرش در جشن تولد رفیعی +عکس

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در بدو ورود به سالن با استقبال گرم تماشاگران روبرو شد که به احترام او ایستادند و با دست زدن حضورش را گرامی داشتند.در پایان این بازدید که همزمان با زادروز دکتر علی رفیعی انجام گرفت کیک تولد دکتر علی رفیعی به روی صحنه آورده شد و شاخه های گل به دکتر ظریف و دکتر رفیعی تقدیم شد

جواد ظریف و همسرش در جشن تولد رفیعی +عکس

علی رفیعی با سپاس از حضور محمدجواد ظریف در تالار وحدت گفت: اکنون هیچ چیز نمی توانم بگویم جز اینکه باور نمی کنم که شما در سالن حضور دارید و به تماشای این نمایش نشستید.وزیر امور خارجه نیز با حضور بر صحنه و اهدا شاخه های گلی که به او داده شده بود از این هنرمند شناخته شده تئاتر تقدیر کرده و تولدش را تبریک گفت.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 خنده جواد ظریف جهانی شد +عکس

 

واکنش ظریف هنگام رونمایی از مجسمه اش + عکس

 

جواد ظریف تهدید به اعدام شد !

 

واکنش خنده دار امیر نوری به معترضان دست دادن ظریف و اوباما+ عکس