پارس ناز پورتال

تبلیغات

مرجانه گلچین در نقشی متفاوت و جدی

مجموعه : اخبار سینما
مرجانه گلچین در نقشی متفاوت و جدی

فیلم «واقعیت های نصفه و نیمه» داستان زندگی زنی به نام گیتی (گلچین) را روایت می کند که با مشکلات متعدد اقتصادی و اجتماعی شوهرش دست و پنجه نرم می کند.

 

مرجانه گلچین در نقشی متفاوت و جدی

 

مرجانه گلچین بعد از سال ها بازی در نقش های طنز، این بار در یک نقش جدی به نام گیتی در فیلم واقعیت های نصفه و نیمه به کارگردانی روزبه روحی پور به ایفای نقش پرداخته است.

 

تصویربرداری فیلم «واقعیت های نصفه و نیمه» به کارگردانی روزبه روحی پور و تهیه کنندگی فرشید فاتحی در حال حاضر در خیابان های مرکز تهران انجام می شود و تاکنون 60 درصد از کل کار مقابل دوربین رفته است. ضمن اینکه خانه ای در خیابان قزوین لوکیشن پیشین پروژه بود که بخش اعظم تصویربرداری در این لوکیشن انجام شد. طبق برنامه ریزی ها تصویربرداری تا هفته آینده به پایان می رسد.

 
مرجانه گلچین در نقشی متفاوت و جدی
 

پارس ناز :در همین زمینه روحی پور کارگردان این پروژه گفت: «بعد از پایان تصویربرداری قسمت های مربوط به دوراهی قپان و خانه ای در خیابان قزوین برای تصویربرداری سکانس های عبوری به مرکز شهر آمده ایم».

 

بازیگران: مرجانه گلچین، مهدی میامی، سحر ذکریا، حامد صادقی، آزیتا افشار، شایان یزدان شناس، آتنا حسنی مقدم، آرمین بهجت، رامتین روحی پور و (با حضور افتخاری) اکبر معززی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

 

این فیلم قرار است از شبکه نمایش خانگی عرضه شود. تدوین و ساخت موسیقی این فیلم نیز قرار است با پایان تصویربرداری آغاز شود. نکته جالب توجه این فیلم ایفای نقش کاملاً جدیمرجانه گلچین بوده که پس از سال ها حضور در مجموعه ها و فیلم های کمدی با نقش گیتی مقابل دوربین روحی پور رفته است.