"> بدون کوچکترین هزینه ای خودتان موهای‌تان را در منزل درست کنید

پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

بدون کوچکترین هزینه ای خودتان موهای‌تان را در منزل درست کنید

بدون کوچکترین هزینه ای خودتان موهای‌تان را در منزل درست کنید
 

 

* اگر دوست دارید که مو هاي‌تان را فر و حلقه اي کنید به شما پیشنهاد میکنیم که از اتو‌هاي مو بهره گیری کنید اما از چه مدل اتویی ؟

 

* برای اینکه مو هاي‌تان حالت حلقه اي پیدا کند پیشنهاد می کنیم که از اتویی بهره گیری کنید که دارای سطح صاف و سرامیکی باشد . اگر بخواهید این حالت فر و حلقه اي بودن دوام بیشتری داشته باشد ، پیشنهاد می شود که از حالت دهنده‌هاي و یا ژل‌هاي مخصوصی که وجود دارد بهره گیری کنید تا مو هاي‌تان این حالت را تا مدت بیشتری حفظ کند.

 

* اما همۀ وقت} گذشته از اینکه از این مواد حالت دهنده ي بهره گیری کنید باید به دستور و نحوه ي مصرف آن توجه داشته باشید تا حساسیتی برایتان پیش نیاید .

 

* در مورد بهره گیری ي از اتوهای مو نیز باید احتیاط کنید زیرا برخی از خانم‌هاي برای اینکه حالت فر یا بر تصویر حالت صاف و عریان بودن مو هاي شان حفظ شود درجه ي حرارت اتوی را خیلی بالا میبرند ، اینکار شاید باعث شود که مو هاي شما در آن روز حالت خود را از دست ندهد اما کم کم زمان و با بهره گیری‌هاي مکرر باعث سوختن مو هاي شما میشود و سوختگی‌هاي با اتو بسیار بد و خطرناک میباشند ، زیرا مو هاي قسمتی که سوخته‌اند ، ممکن هست هرگز دیگر رشد نکند و یا اینکه شما باید ویتامین‌هاي موثر و قوی بسیاری را مصرف کنید تا شاید کمی مو هاي این قسمت رشد کنند .

 

* پس در بهره گیری از اتو‌هاي مو توجه داشته باشید . به همین علت هرگز از اتوهایی که دارای مارک‌هاي متفاوت و متفرقه میباشند بهره گیری نکنید زیرا به علت اینکه درجه‌هاي آن ها دمای مناسبی را نشان نمی دهد باعث گمراهی شما میشود و متوجه سوختن مو هاي‌تان نمیشوید .برای بهره گیری ي از ژل‌هاي یا حالت دهنده‌هاي مو نیز توجه داشته باشید زیرا ممکن هست هر ژلی به پوست سر شما نسازد و ایجاد حساسیت کند .

 

* به همین علت برای اینکه مطمئن شوید آیا ژل با پوسته ي سر شما ایجاد حساسیت نمیکند ، پیشنهاد می شود در ابتدا دستکشی را به دست کنید و پایین مو هاي‌تان را با این ژل تست کنید و اگر حساسیتی را دیدن نکردید ، می توانید به طور مستقیم در حاهای دیگر مو هاي‌تان نیز بهره گیری کنید ، اما با کوچکترین احساس آلرژی بهتر هست سریعا این ماده را از مو هاي‌تان پاک کنید ، تا به حساسیت‌هاي وخیم تر نرسیده هست .

 

* بعد از استعمال این ماده بر روی موهایتان بهتر هست درب یا درپوش آن را محکم ببندید . هنگامی که مو هاي‌تان را اتو میکنید بهتر هست یک پوششی را بر روی شانه‌هاي‌تان قرار دهید تا از لحاظ بهداشت نیز مشکلی برای‌تان پیش نیاید .

 

* از شامپو‌هایي بهره گیری کنید که حاوی مواد گیاهی زیادی نباشند زیرا این شامپوهای بر روی مو هاي شما اثر می گذراند ، همانگونه که تعداد زیادی از مو هاي به شامپوهای گیاهی واکنش مثبت نشان میدهند تعداد زیادی از مو هاي نیز به شامپوهای گیاهی واکنش منفی نشان میدهند .

 

* اگر صبح از این مواد نگه دارنده ي بهره گیری می کنید ، هیچ گاه در شب با این مواد نگه دارنده اي که به مو هاي‌تان زده اید ، نخوایید و به بستر نروید اول این مواد را از مو هاي‌تان بشویید و بعد به استراحت‌تان بپردازید . زیرا اگر این مواد برای مدت طولانی روی مو هاي‌تان بماند باعث می شود که مو هاي‌تان را تضعیف کند . افرادی که از این مواد نگه دارنده و یا از اتوهای مو بهره گیری می کنند بهتر هست که مو هاي شان را ویتامینه کنند و به انها برسید.