پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

ثروتمندترین بازیکن دنیا کیست + عکس

مجموعه : مجله خبری روز

روزنامه برزیلی پلوری در آخرین رده بندی بازیکنان ثروتمند جهان که توسط فیفا نیز مورد تایید رسمی قرار گرفته است، لیونل مسی را با 100 میلیون یورو درآمد سالیانه به عنوان ثروتمندترین بازیکن جهان معرفی کرد و در همین فهرست رونالدو با 90 میلیون یورو در رتبه دوم ایستاد.

در آخرین رده‌بندی تایید شده توسط فیفا فهرست 20 بازیکن ثروتمند جهان منتشر شد که طی آن مسی در صدر ایستاد و رونالدو دوم شد.

پارس ناز:  روزنامه برزیلی پلوری در آخرین رده بندی بازیکنان ثروتمند جهان که توسط فیفا نیز مورد تایید رسمی قرار گرفته است، لیونل مسی را با 100 میلیون یورو درآمد سالیانه به عنوان ثروتمندترین بازیکن جهان معرفی کرد و در همین فهرست رونالدو با 90 میلیون یورو در رتبه دوم ایستاد.

نکته جالب این که هشت بازیکن اسپانیایی در این فهرست 20 تایی حضور دارند و لالیگا همچنان پول فوتبال جهان را در خزانه خود جابجا می‌کند.

آندرس اینیستا با درامدی بالغ بر 65 میلیون یورو، در رتبه سوم است و سسک فابرگاس با 55 میلیون یورو در رتبه چهارم قرار گرفته است.

وین رونی نیز با 55 میلیون یورو اما مالیات بر ارزش افزوده بیشتر در رتبه پنجم است، نیمار برزیلی، بازیکن سانتوس با 50 میلیون یورو رتبه ششم را به خود اختصاص داده و ویا با 45 میلیون یورو هفتم است.

ژاوی 45، تورس 42، اتوئو 42، آخرو 40، اسنایدر 40، روبن 40، ته‌وز 40، ریبری 38.5، پیکه 38.5، ویدیچ 37، بوسکتس 35.5، آلوز 35.5 و آلونسو 35.5 رتبه‌های هشتم تا بیستم را به خود اختصاص داده‌اند.

 

  بازیکنان معروف فوتبال و همسران آنها + عکس
  محاکمه 3 دختر جوان به جرم تجاوز به مردان!! + عکس
  برهنگی و حرکات بد 2 دانشجو در ساختمان دادگستری+عکس
  زنی که 30 دختر را کشته بود و آنها را می خورد + عکس
  زنی که سرش را در سوپر مارکت بریدند + تصویر

مطالب جنجالی سایت

هیکل جذاب دختر بدنساز ایرانی را ببینید +عکس
هیکل جذاب دختر بدنساز ایرانی را ببینید +عکس
مشاهده بیشتر