پارس ناز پورتال

پروفسور معروف به خاطر سرطان همسرش خودکشی کرد +عکس

پروفسور معروف به خاطر سرطان همسرش خودکشی کرد +عکس

پروفسور معروف به خاطر سرطان همسرش خودکشی کرد

 

پروفسور معروف تاب و تحمل دیدن پیشرفت بیماری سرطان در بدن همسر محبوبش را نداشت . وقتی علم در برابر عشق زانو میزند و پروفسور  و محقق برجسته ی جهان طاقت ادامه دادن زندگی بدون همسرش را ندارد …. به گزارش پارس ناز اندیشمند بزرگ پروفسور الن کلارک ترجیح داد بمیرد ولی هرگز مرگ همسرش را نبیند .

پروفسور معروف به خاطر سرطان همسرش خودکشی کرد +عکس

پروفسور کلارک برای همدردی با همسرش با سر و وضع خاصی رفت و آمد می‌کرد که سر انجام با همان‌ها خود را به دار آویخت.آقای پروفسور کلارک 52 ساله از زمانی که همسرش مبتلا به سرطان شد لباس‌های خاصی می‌پوشید که باعث تعجب همگان شده بود. او از روزی که متوجه شرایط همسرش شد لباس‌های لاستیکی خاصی به تن می‌کرد.

 

به گزارش دیلی‌میل روزی که آقای کلارک سگش را برای پیاده روی برده بود، دیگر به منزل بازنگشت. خانوادۀ او که بسیار نگران شده بودند به همراه پلیس و همسایگان به دنبال او گشتند.

 

آقای کلارک در حالی که خود را با همان لباس‌ها ی لاستیکی دار زده بود پیدا شد اما جنازه‌اش پس از مدتی روی زمین افتاده بود. پس از بررسی دقیق محل، پلیس اعلام کرد نشانه‌ای از وقوع قتل در میان نبوده و به احتمال زیاد پرفسور خودکشی کرده‌است.او که همسرش را بسیار دوست می‌داشت نمی‌توانست شرایطی که همسرش با آن مواجه بود را تحمل کند به همین دلیل به زندگی خود پایان داد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 دلیل خودکشی باورنکردنی بهترین سرآشپز جهان +عکس

 

جزئیات خودکشی یک دانشجو در مشهد بخاطر اذیت استاد

 

خودکشی دختر 26 ساله در متروی تهران

 

بزرگترین خودکشی دسته‌جمعی تاریخ را ببینید + عکس

 

جلوگیری از خودکشی در مترو + عکس