پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

دختری که بیماران را شفا می دهد + عکس

دختری که بیماران را شفا می دهد + عکس

دختری که بیماران را شفا میدهد

طرز دعا كردن اهميت زيادى ندارد، ولى مهم اين است كه خدا را با صميميت و با تمام فكر و جان پرستیده و ستایش شود . به گزارش پارس ناز با نیروی دعا و طلب خیر میتوان شفا را جاری ساخت چرا که انرژی از بین نمیرود تنها از حالتی به حالت دیگر درمیاید.

 

وقتی با کلمات پر از انرژی مثبت خواسته ای را طلب میکنیم به گزارش پارس ناز این انرژی مثبتی که دسته جمعی ایجاد کرده ایم از بین نمیرود و ممکلن است به حالت دیگری توسط خود ما دریافت شود. میتواند به صورت شفا تجلی پیدا کند مردم این شهر در برزیل دوبار در هفته در دعا متحد میشوند و با این دختر دست به دعا برای شفای بیماران برمیدارند .به گزارش پارس ناز پدر این دختر با دعا کردن میتواند بیماران را شفا دهد

 

به ادعای پدر این دختر ، وی با خدا در ارتباط است و بیماران را شفا می دهد.به گزارش پارس ناز پدر یک دختر 8 ساله برزیلی ادعا میکند دخترش چنان می تواند با خدا ارتباط برقرار کند که قادر است امراض مختلفی از آرتروز و سرطان گرفته تا ایدز را شفا دهد.

دختری که بیماران را شفا می دهد + عکس

این دختر که فرزند یک روحانی مسیحی است به نام اِلانی سانتوز در کلیسای پدرش در محلی خارج از ریو دوژانیرو معجزه انجام میدهد. در ویدئویی که در شبکه اجتماعی منتشر شده است نشان می دهد که “الانی” به یک پیرزن عصا به دست کمک می کند تا بدون عصا راه برود و یا مردی که هفت سال دچار ایدز بوده است شفا میگیرد.

 

او با تشویق پدرش پیشوای روحانی ادوتو سانتو دستانش را روی سر مرد میگذارد و مرد از روی شوکه شدن روی زمین غش می کند.دو بار در هفته افراد بیمار در برزیل به این ساختمان می روند تا شانس خود را با دستان شفا دهنده این دختر امتحان کنند.

 

بعد از دعا کردذن این دختر برای شفا ،در پایان مراسم از مردم تقاضا میشود تا کاسه های اعانه را پر کنند. الانی که از دو سال پیش این کار را انجام می دهد می گوید از این که مردم خوب می شوند لذت میبرم و میخواهم در آینده پزشک شوم تا کمک به افراد بیمار را ادامه دهم. او همچنین میگوید من دعا میکنم و خدا معجزه میکند. پدرم با افرادی که میگویند من آنها را معالجه کرده ام مصاحبه میکند.

 

مطالب مرتبط:

پیرزنی که با لیس زدن بیماری چشم را از بین می برد + عکس

دعای بینظیر برای شفای مریض

آیا دعا برای شفای بیماران کارساز است؟