جستجو در پارس ناز

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

مجموعه : اخبار سینما
نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی , جراحی‌های زیبایی برای پوشاندن معایب اساسی صورت می‌توانند گزینه مناسبی باشند اما گاهی اوقات افراط در این جراحی‌ها می‌تواند شمایل طبیعی صورت را به شکلی مصنوعی تغییر دهد و دردسرهایی را ایجاد کنند.

 

گاهی افراد بدون نیاز مبرم، اقدام به جراحی‌های زیبایی می‌کنند درصورتی‌که می‌توانند با یک زندگی سالم و تغذیه صحیح، زیبایی طبیعی خود را حفظ کرده و از سلامت پوست و چهره‌شان مراقبت کنند.

 

مصداق این ادعا برخی از خانم‌های بازیگر خارجی و ایرانی هستند که حتی به‌واسطه شغل‌شان هم حاضر نشده‌اند تن به جراحی‌های زیبایی بدهند و به روش‌های عادی از زیبایی طبیعی خود مراقبت کرده‌اند. اگرچه در کنار این گروه افرادی هم وجود دارند که جراحی زیبایی را بهترین انتخاب و رمز موفقیت خود می‌دانند.

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

جولین مور
روش‌های طبیعی در اولویت‌اند

بانوی 50 ساله سینمای هالیوود با وجود اینکه دوران میانسالی را طی می‌کند همچنان جوان و پرانرژی به نظر می‌رسد آن هم در شرایطی که او تا به امروز رفت و آمدی به مطب پزشکان جراحی پلاستیک و زیبایی نداشته است.

 

برای جولین مور اهمیتی ندارد که جدیدترین متد جراحی چطور می‌تواند سن او را در ظاهر تا حد امکان پایین بیاورد بلکه در عوض ترجیح می‌دهد زیبایی‌اش را به طور طبیعی حفظ کند و البته هر تغییری را که عبور سال‌ها به چهره‌اش تحمیل می‌کند، بپذیرد. جولین مور تا به امروز از هرگونه اقدام زیبایی از انواع تزریق‌ها گرفته تا جراحی‌های سنگین و بزرگ خودداری کرده است.

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

جولیا رابرتز
خودم را دوست دارم

گذر زمان این اجازه را به خودش می‌دهد تا زیبایی‌های دوره جوانی را کم و کمتر کند اما تغذیه سالم و زندگی صحیح گاهی این حق را از زمان می‌گیرد؛ گواه این ادعا جولیا رابرتز است.

او در آستانه 50 سالگی قرار دارد درحالی‌که اصلا در قامت زنی به این سن و سال به چشم نمی‌آید. با این حال جولیا رابرت تا امروز سراغ انواع جراحی‌های زیبایی ازجمله بوتاکس و موارد مشابه آن نرفته است.

 

البته او برای این کار خود دلیل قانع‌کننده‌ای دارد: «من 3 فرزند دارم و می‌خواهم آنها بدانند و درک کنند که من در هر دوره‌ای از زندگی‌ام چگونه هستم و چه شرایطی را می‌گذرانم. برای همین سراغ جراحی‌های زیبایی نخواهم رفت.»

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

جوآن ریورز
از جراحی زیبایی‌ام راضیم

خیلی‌ها جوآن ریورز را ملکه جراحی‌های زیبایی می‌نامند. این خانم کمدین بارها و بارها صورتش را به تیغ جراحان سپرده و در این زمینه رکورددار است. لیفتینگ چشم و پوست ازجمله جراحی‌های زیبایی است که جوآن ریورز بارها سراغش رفته.

 

جوآن که از این اقدامات زیبایی کاملا راضی به نظر می‌رسد در این باره می‌گوید: جراحی‌های زیبایی برای این نیستند که شما چه شکلی به نظر برسید بلکه برای این هستند که شما آن‌طور که فکر می‌کنید و دوست دارید به نظر برسید. برای همین است که من بارها و بارها سراغ این جراحی‌ها رفته‌ام و بابت این موضوع هم نه متاسفم نه پشیمان.

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

ونسا پارادایز
دوست ندارم مصنوعی باشم

او در این باره بی‌چون و چرا تصمیم خود را گرفته است. ونسا پارادایز زیبایی‌های طبیعی‌ را ترجیح می‌دهد و قصد ندارد شمایل مصنوعی داشته باشد. او قاطعانه می‌گوید که تا به حال جراحی پلاستیک و زیبایی نداشته است و در آینده هم قصد ندارد سراغ این دست اقدامات برود.

 

ونسا ترجیح می‌دهد از متدها و شیوه‌های طبیعی و رژیم غذایی مناسب برای حفظ زیبایی و نشاط پوستش استفاده کند. او معتقد است با تغییر سبک زندگی و داشتن برنامه غذایی سالم و شیوه زندگی سلامت می‌توان بدون نیاز به روش‌های تهاجمی پزشکی زیبایی و سلامت را حفظ کرد .

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

مریل استریپ
عبور سال‌ها برایم خوشایند است

او بدون شک یکی از موفق‌ترین زنان هالیوود است که علاوه بر زندگی پایدار و سعادتمند خانوادگی در زندگی حرفه‌ای خود هم به طور مستمر به‌عنوان بازیگری بسیار موفق شناخته شده است. او در 60 سالگی فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

 

استریپ بمبی از انرژی و سلامتی است که البته اینها را مدیون تغذیه صحیح و زندگی سالم خود می‌داند. مریل استریپ بارها اعلام کرده هرگز سراغ اقدامات زیبایی نظیر بوتاکس نخواهد رفت

 

چون دوست ندارد زیبایی مصنوعی روی صورتش بنشیند حتی اگر بالا رفتن سن زیبایی‌های طبیعی صورت او را کم کند. مریل استریپ در این باره می‌گوید: «گذر زمان را حتی اگر اثراتش در چهره‌ام مشخص شود با آرامش پذیرفته‌ام و اجازه می‌دهم عبور سال‌ها هر چه دوست دارد را به سرانجام برساند!»

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

کیت بلانشت
به قانون طبیعت احترام می‌گذارم

اظهارنظر کیت بلانشت درباره جراحی‌های زیبایی جالب توجه است: «چه کسی می‌خواهد صورتی داشته باشد که روند طبیعی زندگی را طی نکرده و طبق قانون طبیعت زندگی نکرده باشد؟

با عبور سال‌ها خط و خطوطی روی آن نیفتاده باشد و نشانی از تجربه و پختگی را همراه نداشته باشد؟ من یکی از همان آدم‌ها هستم.» کیت بلانشت یکی از مخالفان سرسخت جراحی‌های زیبایی است. او بارها مدعی شده هرگز اجازه نخواهد داد سوزن بوتاکس به صورت وی برخورد کند.

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

سارا جسیکا پارکر
با پیری کنار می‌آیم

پارکر البته بارها به این موضوع متهم شده که در گذشته تحت جراحی‌های زیبایی قرار گرفته، اما هر بار که این موضوع مطرح شده او با قاطعیت تمام این شایعات را رد کرده و به تندی به این واکنش‌ها پاسخ داده است.

 

سارا جسیکا پارکر ازجمله بازیگرانی است که تا امروز تن به جراحی‌های زیبایی نداده است. پارکر در این باره می‌گوید: «هرگز تا امروز جراحی زیبایی نداشته‌ام. بالا رفتن سن را به همان آرامی که اتفاق می‌افتد در نهایت آرامش می‌پذیرم و هر تغییر طبیعی را که بر اثر عبور سال‌ها روی صورتم واقع شود، قبول می‌کنم.

 

این ذات طبیعت است و باید آن را همانطور که هست، پذیرفت.» اگرچه شایعات همچنان دست از سر پارکر برنمی‌دارند اما او با طمانینه روی موضع خود ایستاده و می‌گوید بالا رفتن طبیعی سن را پذیرفته است. همه این مسائل در شرایطی مطرح می‌شود که برخی معتقدند بینی سارا جسیکا پارکر زیادی بزرگ است اما او شخصا همین صورت طبیعی را ترجیح داده و بینی‌اش را به تیغ جراحان نسپرده است.

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

دیوید هاسل‌هوف
جوانی‌ام را مدیون بوتاکس‌ام

دیوید هاسل‌هوف بازیگر سرشناس، از گفتن راز شادابی و جوانی‌اش به دیگران هیچ ابایی ندارد و خیلی با طمانینه در برابر این پرسش که چطور همچنان چهره جوانی دارد پاسخ می‌دهد که این هنر تزریق بوتاکس به صورتش است.

 

دیوید هاسل‌هوف اتفاقا یکی از طرفداران پر و پا قرص بوتاکس است به‌خصوص برای مردانی که سن آنها بالا رفته و آثار عبور زمان روی چهره‌شان نشسته. هاسل‌هوف معتقد است بوتاکس علاوه بر اینکه چهره آنها را شاداب نگه می‌دارد، اعتماد به نفس‌شان را هم بالا می‌برد با این وصف چرا نباید از بوتاکس استفاده کرد.

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

سایمون کاول

او یکـــی از تهیه‌کنندگان و البته سرمایه‌گذاران سرشناس موسیقی است که راز چهره جوان و پوست بدون چین و چروکش را باتوجه به سن و سال نسبتا بالایش خیلی بی‌تعارف استفاده از بوتاکس عنوان می‌کند. سایمون کاول درباره استفاده از بوتاکس می‌گوید: برای من بوتاکس غیر‌عادی‌تر از خمیر دندان نیست! به‌خصوص وقتی شما سالی یک‌بار از آن استفاده کنید و اتفاقا جواب هم بدهد. مگر چه اشکالی دارد!

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

آنجلینا جولی

جولی بازیگر پرکار هالیوود هم یکی از هواداران جراحی زیبایی است. او که در سال گذشته بعد از درمان سرطان سینه و تخلیه آنها برای جراحی زیبایی و استفاده از پرتز در این ناحیه اقدام کرد معتقد است: «در بعضی شرایط جراحی زیبایی زندگی دوباره به انسان می‌بخشد و این انکار ناشدنی است»

نظرهای جالب ستاره های هالیوود در مورد جراحی زیبایی

جولی چن

این مجری مشهور تلویزیون، یکی دیگر از افراد سرشناسی است که خیلی راحت استفاده از جراحی‌های زیبایی را برای جذابیت چهره و البته بالا بردن اعتماد به نفس می‌پذیرد و به استفاده از این اقدامات اعتراف می‌کند. او اخیرا سراغ جراح زیبایی رفته است که چشمانش را کمی پهن‌تر می‌کند و در این باره می‌گوید: امیدوارم با این عمل قیافه‌ام بهتر از قبل شود.