پارس ناز پورتال

قاصدک 24

تمامی همسران یک فوتبالیست مشهور! +عکس

تمامی همسران یک فوتبالیست مشهور! +عکس

تمامی همسران یک فوتبالیست معروف,”رونالدو لوییز نازاریو دلیما” را تعداد زیادی از کارشناسان یکی از بهترین فوتبالیست‌های تاریخ می‌دانند.

 

رونالدو قهرمانی دو جام جهانی ۱۹۹۴ و ۲۰۰۲ همراه با تیم ملی فوتبال برزیل را در کارنامه دارد و سه بار در سال‌های ۱۹۹۶، ۱۹۹۷ و ۲۰۰۲ جایزه بازیکن سال فوتبال جهان را دریافت کرده‌است.

 

او و زین الدین زیدان تنها بازیکنانی هستند که سه بار این جایزه را از فیفا دریافت کرده‌اند؛ و پس ازلیونل مسی که چهار بار این جایزه را دریافت کرده است، در جایگاه دوم قرار دارند.

 

رونالدو اما هر چه در فوتبالش موفق بود در زندگی شخصی اش تاکنون نتوانسته توفیقی کسب کند و حاصل سه ازدواجش سرانجامی جز جدایی و طلاق نبوده است.  او اکنون تهیه میشود تا به زودی چهارمین ازدواجش را جشن بگیرد.

 

در ادامه این مطلب نگاهی داریم به سه همسر سابق رونالدو و همچنین نامزد جدید وی که به زودی چهارمین همسر رونالدو خواهد شد.

تمامی همسران یک فوتبالیست مشهور! +عکس«ملين دومينگس» نام اولین همسر رونالدوست که اتفاقا او نیز فوتبالیست بود و در تیم بانوان برزیل درخشش خیره کننده اي داشت. 

 

همسر دوم رونالدو که مدت کمی-حدود سه ماه- بیشتر با او زندگی نکرد «دانيا سيكارلي»، مدل برزيلي بود.  “بیا آنتوتی” با تحصیلات مهندسی همسر سوم رونالدوست بود. و اما نام فردی که قرار است چهارمین همسر رونالدو باشد «مورايس» است. رونالدو قرار است طی یک ماه آینده با نامزدش ازدواج کند.

تمامی همسران یک فوتبالیست مشهور! +عکسملي‌پوش اسطوره‌اي برزيلي كه پنجمين قهرماني جهان در اين تيم را تجربه كرد، از 3 همسر سابقش 4 فرزند دارد. رونالدو 14 ساله، نتيجه ازدواج اول او با فوتباليستي به نام «ملين دومينگس» است.

تمامی همسران یک فوتبالیست مشهور! +عکس

تمامی همسران یک فوتبالیست مشهور! +عکساو از همسر دومش «دانيا سيكارلي»، مدل برزيلي كه رابطه‌شان فقط 3 ماه طول كشيد، فرزندي ندارد اما ماريا آليس و ماريا سوفيا كه به ترتيب 3 و 5 ساله هستند، حاصل ازدواج 6 ساله او با خانم مهندسي به اسم «بيا آنتوني» هستند. فرزند چهارم رونالدو با نام آلكساندر هم نتيجه رابطه كوتاه مدت او با مدل برزيلي با نام «ميشله اومزو» است.