پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس,14 فوریه، روز ولنتاین بود و ستاره های مشهورهالیوودی هم در روز عشق لحظات زیبای خود را با طرفدارانشان به اشتراک گذاشتند.

 

1-«بیانسه» این عکس زنبوری از خودش و دخترش، بلو آیوی، با پیام «ولنتاین مبارک» به اشتراک گذاشت.

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس2-«تیلور سوییفت» این طرفدار 15 ساله به نام سوفی را به خانه اش در نیویورک دعوت کرده بود.

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس3-«هیو جکمن» این عکس مربوط به دهه 90 از روز ولنتاین همراه با همسرش «دبورا لی فرنس» را از میان صندوقچه  خاطراتش به اشتراک گذاشته است.

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس4-«کمرون دیاز» و «بنجی مدن» تازه عروس و داماد نیز این روز را همراه با برادر دو قلوی بنجی و همسرش در یک رستوران جشن گرفته بودند.

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس5-این هم از «جوئل مدن» وهمسرش «نیکول ریچی»، هنرپیشه و طراح مد و لباس، پس از صرف شام در رستورانی در کالیفرنیا با کمرون و بنجی.

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس6-«پاتریک شوارتزنگر»، پسر آرنولد خودمان، این عکس را با «مایلی سایرس» به اشتراک گذاشته و زیرش نوشته بود «خوش شانس ترین مرد دنیا»!

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس7-«مایلی سایرس» هم این طوری از خواب بیدار شده و هوادارانش را هم در جریان گذاشته بود.

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس8-«جنیفر لوپز» این عکس با مزه از دو قلوهایش، «مکس» و «اِم»، را با هشتگ #عشق واقعی به اشتراک گذاشته بود.

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس9-«ریس ویترسپون» هم همراه با عکس گل هایی که هدیه گرفته، گفته بود که «من زن خیلی خوشبختی هستم».

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس10-«کیم کارداشیان» هم در صفحه اینستاگرام خود گفته بود که دخترش «نورث» خیلی از هدیه روز ولنتاین خودش خوشش آمده است.

ستارگان مشهور هالیوودی روز ولنتاین را چطور گذراندند؟ +عکس

 

 

 

 

Loading...
تجاوز پزشک فاسد به دختران در سردخانه بیمارستان +عکس و خبرهای داغ و عجیب
تجاوز پزشک فاسد به دختران در سردخانه بیمارستان +عکس و خبرهای داغ و عجیب
مشاهده بیشتر