پارس ناز پورتال

قاصدک 24

رقابت آشپزی دو فوتبالیست معروف ایرانی + عکس

رقابت آشپزی دو فوتبالیست معروف ایرانی + عکس

رقابت آشپزی دو فوتبالیست معروف ایرانی

 

دو بازیکن فوتبال سرخابی که در سابقا دربی با هم دعوا کرده و سپس با هم آشتی کرده بودند،در یک رقابت یک بار دیگر مقابل دوربین‌های تلویزیونی آشتی کردند.این دو بازیکن امید عالیشاه و میلاد فخر الدینی هستند.

 

به گزارش پارس ناز هفته گذشته قبل از سفر تیم ملی به امارات،بازیکن ملی پوش تیم پرسپولیس امید عالیشاه به همراه میلاد فخرالدینی به استودیوی ضبط برنامه آشپزی خودمانی رفتند و مسابقه آشپزی دادند.

 

پخش این برنامه قرار بود شب عید غدیر تحت عنوان دربی آشپزی در سلسله برنامه مسابقه آشپزی دستپخت‌های خودمانی از شبکه دوم باشد اما صبح پنج‌شنبه گذشته وقتی هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس فوت کرد،

 

عالیشاه از اردوی تیم ملی تماس گرفت و از مجری برنامه خواست پخش آن را به احترام نوروزی عقب بیندازد وحالا قرار است با یک هفته تأخیر مسابقه عالیشاه و فخرالدینی که لازانیا پخته‌اند، ساعت 19:40 از طریق شبکه دو سیما روی آنتن برود.

رقابت آشپزی دو فوتبالیست معروف ایرانی + عکس

آرش ظلی‌پور، مجری برنامه که همراه نسرین مقانلو هنرمند سینما و تلویزیون اجرای این مسابقه را بر عهده دارد، با تأیید خبر تماس عالیشاه گفت: «هم عالیشاه ومحسن معتمدکیا، مدیر رسانه‌ای تیم ملی از امارات تماس گرفتند و هم فخرالدینی و خواهش کردند برنامه به احترام هادی با تأخیر پخش شود.

 

امید در تهران نبود ولی با میلاد یک مصاحبه مجدد انجام دادیم و به برنامه اضافه کردیم، خودم هم در یک پلاتوی جدید، با تسلیت به خانواده نوروزی، شادی‌های این برنامه را به هادی تقدیم کردم چرا که هادی هم یکی از شرکت‌کنندگان این مسابقه بود و قرار بود هفته آینده در برنامه ما شرکت کند که اجل مهلت نداد.

 

دستپخت‌های خودمانی به تهیه‌کنندگی فرید نیکجو، امشب روی آنتن می‌رود و شما می‌توانید تماشاگر رقابت آشپزی عالیشاه و فخرالدینی باشید و به هر کدام که دوست داشتید، رأی بدهید.در ابتدای این برنامه، صحنه درگیری عالیشاه و فخرالدینی در دربی سال قبل پخش شده و مجری از آن دعوا به عنوان دستپخت ورزشی دو طرف نام برده و سپس از آنها خواسته این بار دستپخت واقعی‌شان را محک بزنند.

 

عالیشاه و فخرالدینی که بعد از آن دربی با هم آشتی کرده بودند، این بار هم مقابل دوربین‌های تلویزیونی آشتی کردند و با اجرای نسرین مقانلو و آرش ظلی‌پور مسابقه پخت لازانیا دادند.بهتر است امشب اگر فرصت داشتید حتماً این برنامه را ببینید.

 

سابق بر این، بازیکنانی همچون سوشا مکانی و امیرحسین صادقی در این برنامه شرکت کردند و با حمید حامی و مانی رهنما مسابقه دادند که تا اینجا صادقی 6 درصد رأی داشته، رهنما 3 درصد، سوشا 7 درصد و حمید حامی 4 درصد…به گزارش پارس ناز به گفته فرید نیکجو، تهیه‌کننده دستپخت‌های خودمانی قرار است بعد از چهلم هادی نوروزی پسرش هانی همراه یکی از بازیکنان پرسپولیس در برنامه شرکت کند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

رقابت جنجالی و دیدنی نرگس محمدی و لیندا کیانی + عکس

 

رقابت خلق عجیب ترین کیک دنیا

 

اس ام اس های جدید دربی پایتخت آذر ۹۳