پارس ناز پورتال

ریختن خون محسن رضایی با فتوای شیخ سعودی مباح شد +عکس

ریختن خون محسن رضایی با فتوای شیخ سعودی مباح شد +عکس

ریختن خون محسن رضایی با فتوای شیخ سعودی مباح شد

 

پس از جنجالهای اخیر میان عربستان و ایران و عصبانیت عربستان از برجام ، و تلاشهای عربستان برای تحریک ایران و به آشوب و جنگ کشاندن منطقه ، در اقدامی عجیب آل الشیخ مفتی اعظم عربستان سعودی خون سرلشکر رضایی را مباح اعلام کرد و وی را تهدید به قتل کرد . به گزارش پارس ناز صفحه هواداران محسن رضایی با انتشار این عکس در اینستاگرام خبر داد:

 

مفتی اعظم عربستان سعودی خون سرلشکر رضایی را مباح اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری الوحده، مفتی اعظم عربستان در واکنش به سخنان محسن رضایی، خون کسانی که خادمین الحرمین را تهدید می کنند مباح دانست.

ریختن خون محسن رضایی با فتوای شیخ سعودی مباح شد +عکس

به گزارش این پایگاه خبری شیخ عبدالعزیز بن عبدالله آل شیخ که در یک مصاحبه تلفنی با شبکه اخباریه حاضر شده بود بیان داشت: آن جنرال ایرانی و یا کسانی که عربستان که محل قرار گرفتن حرمین شریفین است و آل سعود که خادمین این حرمین هستند را تهدید کند سزایشان مرگ و خون آنان مباح است.

 

شایان ذکر است پس از قطع روابط دیپلماتیک عربستان و ایران،این واکنش مفتی سعودی در حالی بیان می شود که محسن رضایی عربستان سعودی را از آغاز جنگ بر حذر دانسته و آنان را از تبعات آتشی که دامنگیرشان خواهد شد، مطلع ساخته بود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

پس‌ لرزه‌ های افشاگری مجری عربستانی در برنامه زنده!!

 

درخواست بازیگر مشهور برای تحریم کالاهای عربستان +عکس

 

جزئیات آتش زدن سفارت عربستان و غارت اموال آن +عکس

 

وزیر خارجه عربستان در تایلند تغییر جنسیت داد +عکس

 

 

فروش ادرار تقلبی به جای ادرار شتر به عربستانی ها +عکس